Kafito Polski

Ginekolog i endokrynolog z Lublina

Wpis należy do
użytkownika:
artar
avatar
przejmij wpis »
Specjalistyczne gabinety ginekologiczno-położnicze Donna Vita zapraszają kobiety, które borykają się z chorobami układu rozrodczego oraz szukają miejsca, gdzie wasza ciąża będzie prowadzona w sposób dokładny i bezpieczny. Nasze gabinety są komfortowe i przytulnie urządzone. Posiadamy nowoczesny i sprawdzony sprzęt diagnostyczny, współpracujemy z laboratorium, gdzie opracowywane są wyniki badań. Na miejscu wykonujemy szereg zabiegów ginekologicznych. W pobliżu naszego centrum medycznego znajduje się parking, a w budynku wygodna poczekalnia.
WWW: http://donnavita.pl/

Adres:

Donna Vita
ul. Kawaleryjska 10 lok. 5, 20-552 Lublin
tel.: 81-525-72-74

Opis firmy

Nasze gabinety posiadają odpowiednie wyposażenie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu opiekę medyczną na wysokim poziomie. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową i przejrzenia galerii. Zadbaliśmy również o to, aby w naszej placówce przyjmowali lekarze wyspecjalizowani w leczeniu chorób związanych z ciążą, a także posiadający doświadczenie w prowadzeniu ciąży.

Na miejscu wykonujemy badania USG w technologii 3D, 4D, prenatalne. Leczymy niepłodność oraz przeprowadzamy liczne zabiegi ginekologiczne. Serdecznie zapraszamy!

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

USG dopochwowe, czy przez powłoki brzuszne?
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie