Kafito Polski

QRtag sp.z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
qrtag
avatar
przejmij wpis »
Naszą misją jest otwieranie świata aplikacji na nowych twórców. QRtag nie jest zwykłym rozwiązaniem. To systemowa innowacja, która sprawi, że każdy będzie mógł wykonać własną, niepowtarzalną aplikację. W świecie ciągle rozwijających się technologii takie narzędzie to doskonałe rozwiązanie dla każdej dynamicznej instytucji. W ciągle zmieniającym się świecie, my zmieniamy się jeszcze szybciej. Wierzymy, że tylko za pomocą pionierskiego systemu operacyjnego możemy zapewnić naszym partnerom wygodę tworzenia wyjątkowych aplikacji mobilnych. QRtag otwiera świat przed ludźmi obdarzonymi wyobraźnią, którzy chcą dzielić się tym, co warte odkrycia. To nasi partnerzy są podstawą naszej działalności. Zapraszamy ich do tworzenia własnych aplikacji, dzięki którym dobre pomysły mogą stać się świetne. QRtag łączy technikę z wyobraźnią. Jesteśmy nieprzejednani w pogoni za innowacją i odkryciami, kreujemy nowe technologie i oferujemy rozwiązania, które poszerzają możliwości.
WWW: http://qrtag.pl/index.html

Opis firmy

Nasz cel jest prosty: dajemy naszym partnerom swobodę podróżowania po świecie aplikacji mobilnych.
Odkrywania nowych możliwości, doświadczania tworzenia własnych narzędzi.
To właśnie im zapewniamy dostęp do zestawu narzędzi, który sprawia, że zarządzanie własną aplikacją jest bardzo proste. Wolność tworzenia, odkrywania i ustanawiania własnych zasad to nasze priorytety. Dostarczamy rozwiązania wszystkim tym, którzy chcą stworzyć coś niepowtarzalnego.

Tworząc nasze produkty robimy wszystko, żeby były one najwyższej jakości. Jesteśmy specjalistami, tak jak nasi partnerzy. Dlatego najważniejsze są dla nas opinie tych, którzy korzystają z naszego oprogramowania. Dzięki nim, dzięki naszym partnerom, QRtag może stać się jeszcze lepszym i wszechstronnym rozwiązaniem.

Mamy także świadomość tego, że wszystko, co robimy wpływa na to, w jakim świecie żyjemy. QRtag to rozwiązanie, które zostało tak pomyślane, żeby przeciwdziałać wykluczeniom – tym fizycznym i tym językowym. Udostępniamy naszym partnerom możliwość przystosowania tworzonego przez nich świata dla potrzeb osób niepełnosprawnych czy mówiących w innym języku.

I jeszcze jedno - nie bylibyśmy ze sobą szczerzy, gdybyśmy nie byli dobrym pracodawcą. Podstawą pracy w naszym zespole jest komfort, zaufanie i zadowolenie naszych współpracowników.
W świecie, w którym granice przestają mieć znaczenie istotne jest, żeby każdy miał równy dostęp do kultury czy miasta.
Głównymi ograniczeniami wciąż jednak pozostają niepełnosprawność i różnice językowe. Dlatego QRtag wprowadza innowacyjne rozwiązania zarówno dla osób niepełnosprawnych, jak i turystów.
Dla osób niepełnosprawnych aplikacja mobilna jest doskonałym narzędziem łączącym świat materialny z cyfrowym. Niekiedy to jedyny łącznik pozwalający na uczestniczenie w życiu społeczno - kulturalnym. QRtag to sposób na zniesienie barier.

Od teraz za pomocą smartfona możliwe będzie zwiedzenie każdego muzeum czy miasta. Co więcej, aplikacja udostępnia także narzędzia do tworzenia różnych wersji językowych, zapisu w języku migowym czy audiodeskrypcji.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Poznań: zwiedzanie w języku migowym
Aplikacja oprowadzi po jubileuszowej wystawie!
Słyszeliście o projekcie "Migające Muzea"?
QRtag - aplikacja mobilna dla miast i gmin
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie