Kafito Polski

NZOZ Centrum Dobrej Terapii

Wpis należy do
użytkownika:
promocja@mindart.pl
avatar
przejmij wpis »
Centrum Dobrej Terapii to nowoczesny specjalistyczny ośrodek oferujący szeroką gamę usług z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pomocy i diagnostyki psychologicznej dla dorosłych i młodzieży, seksuologii, terapii uzależnień, medycyny snu, zaburzeń odżywiania, w tym otyłości oraz neuropsychologii. Zespół Centrum Dobrej Terapii tworzą lekarze psychiatrzy, psychoterapeuci pracujący w nurcie behawioralno-poznawczym, psychodynamicznym i systemowym, specjaliści terapii uzależnień, seksuolodzy, trenerzy i dietetycy.
WWW: http://www.centrumdobrejterapii.pl/

Adres:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków
tel.: 12 264 17 41

Opis firmy

Zapraszamy Państwa do konsultacji z doświadczonymi specjalistami, które prowadzone są w przyjaznej atmosferze i oparte na relacji zaufania i współpracy.

Wykonywane zabiegi i badania:
zajmujemy się psychoterapią, poradnictwem psychologicznym, diagnostyką psychologiczną, neurologią, seksuologią, dietetyką.

Leczymy zaburzenia psychiczne, zaburzenia seksualne, psychozy, schizofrenię, paranoję, depresję, zaburzenia dwubiegunowe,manie, hipomanie, depresję przewlekłą, zaburzenia lękowe, lęk, nerwice, zespół lęku napadowego,fobie, PTSD, zespół stresu pourazowego, uzależnienia, alkoholizm, lekomanię, uzależnienie od seksu, uzależnienie od Internetu, uzależnienie od hazardu, uzależnienie od komputera, zaburzenia odżywania się, bulimię, anoreksję, wypalenie zawodowe, homoseksualizm, borderline, bezsenność, zaburzenia snu.

Informacje dotyczące kwalifikacji poszczególnych specjalistów dostępne są na stronie www.centrumdobrejterapii.pl w zakładce "Nasi specjaliści".

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie