Kafito Polski

Akcesoria do aparatów słuchowych

Wpis należy do
użytkownika:
tinnitus
avatar
przejmij wpis »
Tinnitus Aparaty Słuchowe jest firmą działającą od 2011. Posiadamy zarówno oddział pod fizycznym adresem jak i sklep internetowy. Na naszej stronie można znaleźć między innimi: akcesoria do aparatów słuchowych, baterie do aparatów słuchowych, filtry do aparatów słuchowych. W naszej ofercie znaleźć można produkty firm takich jak: Widex, Fonident, Oticon, Phonak, Bellman&Symfon. Wśród najczęściej kupowanych artykułów są: <a href="sklep.tnnitus.com.pl">budzik dla niedosłyszacych</a>. Ze względu na aktualne prawo urządzenia zakupione przez internet nie mogą być refundowane ani przez NFZ, ani przez PFRON. W trosce o pacjentów uruchomiliśmy kanał na Youtube oraz profil na Facebook, na których przedstawiamy instrukcje obsługi sprzedawanych urzadzeń oraz porady dla osób niedosłyszących. Zalogowanym klientom oferujemy bony rabatowe, program lojalnościowy oraz program dla polecających nasz sklep internetowy.
WWW: http://sklep.tnnitus.com.pl

Opis firmy

Tinnitus Aparaty Słuchowe jest firmą działającą od 2011. Posiadamy zarówno oddział pod fizycznym adresem jak i sklep internetowy. Na naszej stronie można znaleźć między innimi: akcesoria do aparatów słuchowych, baterie do aparatów słuchowych, filtry do aparatów słuchowych.
W naszej ofercie znaleźć można produkty firm takich jak: Widex, Fonident, Oticon, Phonak, Bellman&Symfon. Wśród najczęściej kupowanych artykułów są: <a href="sklep.tnnitus.com.pl">budzik dla niedosłyszacych</a>. Ze względu na aktualne prawo urządzenia zakupione przez internet nie mogą być refundowane ani przez NFZ, ani przez PFRON. W trosce o pacjentów uruchomiliśmy kanał na Youtube oraz profil na Facebook, na których przedstawiamy instrukcje obsługi sprzedawanych urzadzeń oraz porady dla osób niedosłyszących. Zalogowanym klientom oferujemy bony rabatowe, program lojalnościowy oraz program dla polecających nasz sklep internetowy.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie