Kafito Polski

netteria.net - Projektowanie oprogramowania i stron www na zamówienie

Wpis należy do
użytkownika:
Netteria.NET
avatar
przejmij wpis »
Oprogramowanie dla firm na zamówienie. Projektowanie stron. Tworzenie aplikacji internetowych. Programowanie Windows i Linux. Usługi programistyczne. Nowoczesne technologie oraz profesjonalne podejście. Wykwalifikowana kadra programistów z wieloletnim doświadczenie. Oferujemy praktycznie wszelkie usługi związane z programowaniem. Jesteśmy otwarci i gotowi na wyzwania stawiane nam przez Klientów. Złożone zlecenia poprzedzane są dokładną analizą oraz profesjonalnym projektem aplikacji w UML. Zapraszamy do współpracy.
WWW: http://netteria.net

Adres:

Netteria.NET

Opis firmy

Nowoczesne strony www . Projektowanie stron internetowych. Strony dostosowane do urządzeń mobilnych w cenie realizacji. Zaprojektowane dla urządzeń mobilnych jak telefon, tablet, smartfon. Projekty zgodne z technologią RWD. Istnieje również możliwość oprogramowania odrębnej wersji strony internetowej w standardzie AMP promowanym przez Google. Cena obejmuje również nasz dedykowany system CMS. System oprogramowany tak aby był łatwy w użytkowaniu oraz według uznania możliwy do rozszerzenia o nowe funkcje wedle wymagań Zlecającego. Optymalizacja stron www oraz audyt strony www. W cenie strony tworzonej od podstaw przez nas. Każdorazowo stronę www wdrażamy i instalujemy indywidualnie dostosowując do potrzeb Klienta. Indywidualny kod strony i grafika. Optymalizacja SEO.
Projektujemy i tworzymy sklepy online. Tworzone od podstaw i oparte na systemach e commerce osCommerce, Quick.Cart, OpenCart, ZenCart, Magento, PrestaShop, lub każdym innym wybranych przez Zlecającego. Każdy sklep indywidualnie dostosowywany do specyfiki handlowej i potrzeb Klienta. Instalujemy także API serwisów zewnętrznych Twitter, Facebook, Google, systemy płatności internetowych na stronie www. Tworzymy systemy ERP, CRM. Realizujemy rozbudowane aplikacje web. Projektujemy i realizujemy bazy danych oraz wykonujemy normalizację już istniejących baz danych. Przeprowadzamy kompletne projekty aplikacji informatycznych. Projektujemy i budujemy oprogramowanie na zamówienie dla systemów Windows i Linux. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą i oferowanymi cenami na naszych stronach internetowych.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie