Kafito Polski

IdeaSpace

Wpis należy do
użytkownika:
IdeaSpace
avatar
przejmij wpis »
Aranżowanie małej kawalerki, ekskluzywnego apartamentu, biura, czy też obiektu handlowego - to wszystko potrzebuje wyczucia gustu właściciela nieruchomości, jak i również swobodnego obracania się w obecnych trendach designerskich. Nasza pracownia IdeaSpace wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów z Warszawy i okolic, którzy marzą o nowoczesnym, komfortowym i jednocześnie praktycznym wnętrzu. Na naszej stronie internetowej można zobaczyć zrealizowane projekty, które są efektem nie tylko efektywnej współpracy z Klientem, ale przede wszystkim naszego doświadczenia i ciągłego poszukiwania aktualnych nowinek na rynku wnętrzarskim.
WWW: http://www.ideaspace.pl

Adres:

IdeaSpace
Leliwitów 19, 03-188 Warszawa
tel.: 609 252 646

Opis firmy

Podstawowym krokiem, jaki podejmujemy w czasie współpracy z Klientem, jest pomiar z natury wnętrz, dla których opracowujemy później wykonanie projektów koncepcyjnych 2D, następnie wizualizacje trójwymiarowe. Po zaakceptowaniu naszych pomysłów, przy uzgodnieniu wszystkich oczekiwań Kontrahenta pod kątem stylizacji, przechodzimy do opracowania projektu wykonawczego.
W ten sposób Klient ma rozeznanie w zakresie ilości, cen, położenia i przeznaczenia zamawianych materiałów wykończeniowych i mebli.
Pracę nad projektem kończy rozpisanie kalendarza prac, oraz ich dalsze koordynowanie.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie