Kafito Polski

Top For Dog 2016

Wpis należy do
użytkownika:
m.korpusik@mediaconnect.pl
avatar
przejmij wpis »
W aspekcie pielęgnacji i opieki nad psem świadomość właścicieli stale rośnie, ale oferta rynkowa jest tak szeroka, że coraz trudniej jest wybrać te produkty, które są̨ dla pupili najwłaściwsze. Często decyzja o zakupie zapada pod kątem dostępności oferty, ceny oraz reklamy. Dlatego też, organizator, wydawca magazynu Dog&Sport i 8 osobowa Kapituła konkursu ustaliła kryteria, że celem konkursu TOP FOR DOG jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również kształtują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność. Pomagając w dokonywaniu najlepszych wyborów konsumenckich. Produkty, zgłoszone do 3. edycji konkursu Top for Dog, zasługują na miano najlepszych dla psów na rynku. W tym roku ocenie zostało poddanych w 15 kategoriach, 74 produktów plus sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne oraz sportowiec roku.
WWW: http://www.topfordog.pl/

Adres:

Dog & Sport

Opis firmy

W aspekcie pielęgnacji i opieki nad psem świadomość właścicieli stale rośnie, ale oferta rynkowa jest tak szeroka, że coraz trudniej jest wybrać te produkty, które są̨ dla pupili najwłaściwsze. Często decyzja o zakupie zapada pod kątem dostępności oferty, ceny oraz reklamy. Dlatego też, organizator, wydawca magazynu Dog&Sport i 8 osobowa Kapituła konkursu ustaliła kryteria, że celem konkursu TOP FOR DOG jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również kształtują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność. Pomagając w dokonywaniu najlepszych wyborów konsumenckich.

Produkty, zgłoszone do 3. edycji konkursu Top for Dog, zasługują na miano najlepszych dla psów na rynku. W tym roku ocenie zostało poddanych w 15 kategoriach, 74 produktów plus sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne oraz sportowiec roku. Zgłoszone produkty oprócz opisu na stronie konkursu, są poddane testom przez 20 testerów specjalnie powołanych do testowania zgłoszonych produktów. Dzięki takiej procedurze każdy konsument może zapoznać się z niezależną opinią przed podjęciem decyzji o oddaniu głosu na dany produkt. Podobnie, jak w poprzednich latach, zgłoszone produkty są oceniane przez konsumentów, którzy w tajnym, internetowym głosowaniu zdecydują, które produkty otrzymają statuetkę – symbol jakości i popularności danego produktu lub usługi oraz nagrodę specjalną Sportowiec Roku, Inicjatywa Społeczna. Kapituła konkursu przyznaje również nagrody specjalne THE BEST PRODUCT 2016 i THE BEST COMPANY 2016, oraz GRAND PRIX 2016 OSOBOWOŚĆ ROKU za działania na rzecz zwierząt.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

3. Gala Charytatywna Ty Fundujesz Dobro
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie