Kafito Polski

Mad Mobil Sp.j. - Autoryzowany Dealer Samochodów

Wpis należy do
użytkownika:
redakcjusz
avatar
przejmij wpis »
Początkowo firma działała w Rybniku jako komis samochodowy, następnie rozwinęła swoją działalność o dystrybucję i serwis samochodów marki Fiat. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość specyfiki rynku motoryzacyjnego w rejonie śląskim, skłoniły właścicieli spółki Mad Mobil do rozpoczęcia współpracy z Nissan Poland Sp. z o.o., a następnie z Suzuki Motor Poland sp. z o.o. Oferta firmy przygotowana jest dla Klientów indywidualnych oraz dla firm. Obejmuje sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz sprzedaż części zamiennych i akcesoriów.
WWW: http://madmobil.pl

Adres:

Mad Mobil Sp.j.
Wodzisławska 243, 44-270 Rybnik

Opis firmy

W ofercie znajduje się pełna gama samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych. Na szczególną uwagę zasługuje gama samochodów terenowych z napędem 4×4. Wszystkie te modele są w ciągłej sprzedaży, dzięki czemu Klienci mają możliwość obejrzeć nowe modele Nissana i Suzuki oraz odbyć jazdy próbne wszystkimi modelami samochodów osobowych.

Mad Mobil to także pracujący w niej ludzie – profesjonalny zespół konsultantów handlowych, który do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Dzięki takiemu podejściu, opuszczający Salon mają świadomość faktu, że zakupiony przez nich samochód jest optymalnie dopasowany do ich potrzeb.

Firma prowadzi także skup samochodów oraz sprzedaż samochodów używanych wszystkich marek. Dzięki tym działaniom w Mad Mobil daje możliwość pozostawienia w rozliczeniu każdego samochodu używanego. Znacznym udogodnieniem jest to, iż nabywca samochodu może go na miejscu ubezpieczyć. Na miejscu można także załatwić wszelkie formalności związane z zakupem samochodu na raty lub w leasingu.

Ponadto firma dysponuje stanowiskami serwisowymi z pełnym wyposażeniem komputerowo – diagnostycznym, na których wykonuje się wszelkie naprawy mechaniczne oraz blacharsko – lakiernicze. Dla Klientów serwisu firma przygotowała bardzo korzystna ofertę cenową oraz samochody zastępcze na czas trwania usługi.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Akumulator samochodowy
Skupy samochodów a komisy.
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie