Kafito Polski

Stymulus Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Wpis należy do
użytkownika:
stymulus
avatar
przejmij wpis »
Stymulus to Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, mająca swoją siedzibę w Krakowie przy ul. Dunajewskiego 5. Zajmujemy się diagnostyką i terapią zaburzeń rozwojowych, edukacyjnych i językowych dzieci i młodzieży. Nasz zespół składa się ze specjalistów w dziedzinie psychologii dziecięcej i rodzinnej, a także logopedii i oligofrenopedagogiki. Specjalizujemy się w terapii takich zaburzeń jak autyzm, afazja, alalia, oraz dysleksja i zespół Aspergera. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej: http://stymulus.pl/.

Adres:

Stymulus
Dunajewskiego 5, 31-133 Kraków
tel.: 790 654 000

Opis firmy

Oferujemy Państwu szczegółową diagnozę zaburzeń psychomotorycznych oraz językowych dzieci i młodzieży, której efektem jest ustalenie indywidualnego planu terapii. Zajęcia odbywają się zarówno w formie terapii grupowej, jak i indywidualnej. Wierzymy, że jak najwcześniej rozpoczęta terapia daje najlepsze efekty, dlatego proponujemy działania z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, mające na celu stymulację społecznego i psychoruchowego rozwoju dziecka.
W ofercie Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Stymulus znajdują się min:  
Terapia Psychologiczna
Terapia Pedagogiczna
Terapia Logopedyczna, w tym terapia zaburzeń mowy i komunikacji oraz logopedia estetyczna
Fizjoterapia i Rehabilitacja
Integracja Sensoryczna

Nasze działania opieramy na łączeniu wiedzy z różnych dziedzin, jak medycyna, psychologia i neurobiologia. Zapewniamy wsparcie terapeutyczne całej rodzinie oraz dajemy możliwość wymiany doświadczeń w postaci organizowanych przez nas szkoleń, warsztatów i grup wsparcia.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie