Kafito Polski

QRtagmobile

Wpis należy do
użytkownika:
QRtagmobile
avatar
przejmij wpis »
Firma QRtag zaprojektowała innowacyjne rozwiązanie dla instytucji kultury. Opiera się ono na formie mobilnego przewodnika, którą muzeum tworzy na własne potrzeby. Wszystkie informacje w niej zawarte przekierowywane są do małych kodów QR rozmieszczonych w przestrzeni muzealnej. Umieszczone przy każdym eksponacie dostarczają użytkownikom dodatkowych multimediów. Funkcja obcojęzyczna oraz funkcja dla osób niepełnosprawnych umożliwia dodawanie obrazów, dźwięków w różnych formach. Mobilna aplikacja dla muzeów QRtag pozwala na szersze zapoznanie się ze sztuką w sposób zrozumiały dla każdego.

Adres:

QRtag Sp.z o.o.
28 Czerwca 1956r., 61-441 Poznań
tel.: 275859846

Opis firmy

Miasto przyjazne mieszkańcom
Elektroniczny przewodnik QRtag dla miast i gmin pozwala na utrzymywanie stałego kontaktu z mieszkańcami, umożliwiając dzielenie się wszystkimi aktualnościami i wydarzeniami dziejącymi się w okolicy. Wszelkie informacje (w tym ankiety) udostępniane są dzięki samoobsługowemu panelowi QRtag, a do jego zarządzania nie potrzeba specjalnych umiejętności. Dzięki innowacyjnej obsłudze chmurowej nad aplikacją mobilną QRtag możesz pracować nie wychodząc z domu. Integracja panelu aplikacji QRtag z Social Media umożliwia połączenie jej z kontem na Facebooku, Instagramie, Twitterze czy też Google+. QRtag to również monitorowanie ruchu i analityka zachowań użytkowników. Istnieje możliwość wglądu w szczegółowe statystyki oraz podsumowanie konkretnej liczby rekordów zgromadzone w bazie danych aplikacji.

Mobilny przewodnik dla turystów
Aplikacja umożliwia użytkownikowi zapoznanie się w interesujący sposób z informacjami na temat miasta. Treści aplikacji QRtag dostępne są w wielu językach, dzięki czemu grono odbiorców poszerza się. Opublikowane w aplikacjach dodatkowe materiały w postaci opisów, zdjęć i grafik, a nawet filmów czy materiałów dźwiękowych, umożliwiają na wnikliwsze doświadczenie wizyty w muzeum. Zwiedzający staje przed wyzwaniem odkrywania nowych kontekstów i historii, a co za tym idzie - angażuje się w zwiedzanie ekspozycji, dzięki czemu zwiedzanie pozostaje na długo w pamięci i świadomości użytkownika.

Edukacja poprzez zabawę!
QRtag stworzyło narzędzie do tworzenia interaktywnych quizów na telefony komórkowe i tablety dostępna w AppStore i Google Play. Tworzenie ich nie sprawi nikomu problemu, a nauka stanie się o wiele przyjemniejsza! Pomaga to dzieciom zarówno w nauce o świecie i muzeum jak również w posługiwaniu się narzędziami technologicznymi.


Wyróżniony
Aplikacja mobilna QRtag została wyróżniona w konkursie New Tech - New Travel w kategorii B2B za innowacyjność. To, co czyni aplikację wyjątkowym, jest możliwość udostępniania panelu pracownikom instytucji, którzy sami mogą zarządzać całą zawartością aplikacji, zmieniając treść zgodnie z upodobaniami. Mogą swobodnie analizować ruch użytkowników, co pomaga w późniejszym wyciągnięciu wniosków, dotyczących atrakcyjności wystaw itp.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie