Kafito Polski

Piekarnia Familijna – nowy punkt w Twardogórze

Wpis należy do
użytkownika:
julia.foremnik
avatar
przejmij wpis »
Piekarnia Familijna 25 maja 2017r., otwiera swój pierwszy punkt firmowy w Twardogórze na ulicy 1 Maja 18 (skrzyżowanie ulic 1 Maja i Plac Kolejowy). Mieszkańcy Twardogóry i okolic będą mogli w nim kupić świeże pieczywo, słodkości, naturalne lody Familijnej, a także usiąść i delektować się deserem i świeżo parzoną kawą. W dniu otwarcia, 25 maja 2017r. mieszkańcy Twardogóry i okolic będą mogli degustować wypieki Piekarni Familijnej. A każdy klient zostanie obdarowany upominkiem, w postaci Familijnego gadżetu. Co więcej przygotowane jest wiele atrakcji mających na celu umilenie czasu zarówno dorosłym, jak i dzieciom (kącik z animacjami).
WWW: http://familijna.pl

Opis firmy

Piekarnia Familijna 25 maja 2017r., otwiera swój pierwszy punkt firmowy w Twardogórze na ulicy 1 Maja 18 (skrzyżowanie ulic 1 Maja i Plac Kolejowy). Mieszkańcy Twardogóry i okolic będą mogli w nim kupić świeże pieczywo, słodkości, naturalne lody Familijnej, a także usiąść i delektować się deserem i świeżo parzoną kawą.

Piekarnia Familijna umiejscowiona jest w Dolinie Baryczy. Czyste środowisko łączy się z misją piekarni, która wypieka zdrowe i powstające z naturalnych składników pieczywo. Poszanowanie tradycji piekarniczych oraz stosowanie naturalnego zakwasu z mąki żytniej przekłada się na najwyższą jakoś produktów Familijnej.

W ofercie nowego punktu w Twardogórze (ul. 1 maja 18) znajdziemy świeże i pełnowartościowe pieczywo - krojone na miejscu zgodnie z upodobaniami klienta. Wypijemy kawę, zamówimy ciasto i tort na imprezy okolicznościowe. W punkcie będzie wypiekane pieczywo oraz drożdżówki z surowego ciasta, w piecu z kamienną płytą. Ten sposób pieczenia sprawia, że pieczywo jest idealnie chrupiące. Ze świeżo wypieczonych bułek, na miejscu zostaną przygotowane kanapki.

W dniu otwarcia, 25 maja 2017r. mieszkańcy Twardogóry i okolic będą mogli degustować wypieki Piekarni Familijnej. A każdy klient zostanie obdarowany upominkiem, w postaci Familijnego gadżetu. Co więcej przygotowane jest wiele atrakcji mających na celu umilenie czasu zarówno dorosłym, jak i dzieciom (kącik z animacjami).

Do zobaczenia na otwarciu.
Pamiętaj, chcemy być blisko Ciebie – Piekarnia Familijna.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie