Kafito Polski

Grupa Doradczo - Szkoleniowa FALCO

Wpis należy do
użytkownika:
falco
avatar
przejmij wpis »
Grupa Doradczo-Szkoleniowa FALCO to zgrany zespół ponad 20 konsultantów i trenerów branżowców, którzy od 2005 roku zrealizował projekty rozwojowe dla ponad 250 firm z 20 branż. Cechuje nas profesjonalizm, etyka i innowacyjność w działaniu. Nasze usługi są różnorodne i kompleksowe. Pracujemy systemowo wzmacniając efekty szkoleń. Misją firmy jest wspieranie sukcesu organizacji poprzez doskonalenie umiejętności jej pracowników i dostarczanie sprawdzonych, skutecznych rozwiązań. Firma wykorzystuje autorskie programy szkoleniowe i metody doradcze. W realizacji szkoleń szczególną uwagę przykłada do treningu umiejętności pomagającego uczestnikom w lepszej pracy.
WWW: http://www.falco.edu.pl

Adres:

Grupa Doradczo - Szkoleniowa FALCO
Jagiellońska 109, 85-027 Bydgoszcz
tel.: 52 5513269

Opis firmy

Efektywność handlowa
Z sukcesem realizujemy projekty zorientowane na poprawę efektywności w relacjach z klientami dla handlowców B2B i B2C, pracowników obsługi klienta, serwisantów, pracowników działów reklamacji, pracowników działów zakupów, kierowników handlowych. Mamy sprawdzone metody pracy, które ułatwiają przełamywanie nawyków, rutyny, zmianę postaw i naukę nowych umiejętności. Diagnozujemy, wspieramy w działaniu, mierzymy efekty.

Zarządzanie pracownikami
Jesteśmy oparciem dla menedżerów szukających wiedzy i inspiracji do lepszego kierowania pracownikami i zespołem lub chcących rozwijać swoje kompetencje przywódcze. Partnerujemy działom HR w budowaniu systemów motywacji, oceny, rozwoju, poprawianiu skuteczności rekrutacji. Organizujemy szkolenia integracyjne, łączące dobrą zabawę z refleksją i zapoczątkowaniem zmian.

Lean management
Pomagamy specjalistom, menedżerom i pracownikom operacyjnym w zwiększaniu osobistej i zespołowej efektywności. Wspieramy ich w projektach doskonalenia i rozwoju procesów – biznesowych, logistycznych i produkcyjnych. Doradzamy jak sprawnie rozwiązywać najistotniejsze problemy i radzić sobie z wyzwaniami, jak dochodzić do przyczyn źródłowych, eliminować je tak aby nigdy więcej się nie powtarzały i racjonalizować wszystkie aspekty i procesy organizacji w myśl filozofii Lean management i Kaizen.

Systemy zarządzania
ISO, HACCP, GMP+, IFS, BRC

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

Problem Solving, jak rozwiązywać problemy w zespole

Własne artykuły

Wystartował FOODPARTNER, program edukacyjny dla firm branży spożywczej
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie