Kafito Polski

Komercjalizacja nieruchomości i zarządzanie obiektami komercyjnymi - Arrowhead

Wpis należy do
użytkownika:
deduch
avatar
przejmij wpis »
Arrowhead kieruje swoje usługi komercjalizacji nieruchomości do inwestorów, deweloperów, a także najemców powierzchni handlowych i biurowych. Firma przeprowadza komercjalizację obiektów, powierzchni handlowych oraz lokali usługowych, zarządza obiektami komercyjnymi, pośredniczy w obrocie nieruchomościami komercyjnymi, doradza inwestorom rynku nieruchomości i przygotowuje strategię marketingową dla galerii, centrów handlowych i budynków biurowych. Spółka specjalizuje się w szczególności w komercjalizacji obiektów handlowych o małej i średniej powierzchni najmu.
WWW: http://arrowhead.pl

Adres:

Arrowhead sp. z o.o.
Śmiała 26, 01-523 Warszawa
tel.: 792 177 684

Opis firmy

Firma Arrowhead działa w branży nieruchomości komercyjnych. Podstawowy profil usług spółki to:

1. Komercjalizacja nieruchomości - w szczególności małych i średnich galerii i centrów handlowych. Komercjalizacja obiektów to usługa polegająca na zagospodarowaniu powierzchni handlowych, lub biurowych, czy lokali usługowych w taki sposób, by poprawić stopę zwrotu z inwestycji w nieruchomość. W szczególności dotyczy to stworzenia strategii komercjalizacji nieruchomości obejmującej opracowanie najwłaściwszego profilu handlowego dla placówki, znalezienie odpowiednich najemców powierzchni, wyznaczenie optymalnego poziomu czynszów oraz przygotowanie strategii marketingowej dla obiektu w fazie komercjalizacji.

2. Zarządzanie obiektami komercyjnymi (budynkami biurowymi, placówkami handlowymi i innymi nieruchomościami komercyjnymi) we wszystkich aspektach ich funkcjonowania: technicznym, prawnym, finansowym

3. doradztwo inwestycyjne (w szczególności usługi dla najemców, ale również dla deweloperów i inwestorów nieruchomości) - wyszukujemy najbardziej odpowiadające preferencjom powierzchnie w trakcie komercjalizacji.

4. prezentacja obiektów komercyjnych (gama usług związanych z marketingiem nieruchomości).

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Ekspercki charakter komercjalizacji nieruchomości
Arrowhead na SCF 2018 - wydarzeniu branży Retail
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie