Kafito Polski

Nadruki na odzieży - Terraprinting

Wpis należy do
użytkownika:
drukarnia
avatar
przejmij wpis »
Oferujemy dobrej jakości nadruki zwłaszcza na koszulkach. Nasza specjalizacja to znakowanie na koszulkach sportowych. Wieloletnie doświadczenie w sitodruku daje gwarancję jakości. Oferujemy nadruki w średnich i dużych ilościach. Wykonujemy szybkie kalkulacje i wybieramy najlepsze rozwiązanie. Nie unikamy druku na wymagających materiałach. Wykonujemy druk z wykorzystaniem wielu, trwałych metod dostosowanych do konkretnego zamówienia (sitodruk, folie flex i flock, sublimacja). Wykonujemy nadruki na odzieży na seminaria, imprezy integracyjne, festiwale, marsze, biegi masowe.
WWW: http://www.terraprinting.eu

Adres:

Terraprinting
Osadnicza 35, 65-785 Zielona Góra
tel.: 796 116 800

Opis firmy

Oferujemy wysokiej jakości nadruki głównie na odzieży reklamowej. Nasza specjalność to nadruki na koszulkach sportowych. Nasze doświadczenie w branży daje gwarancję odpowiedniego wykonania zlecenia.
Wykonujemy nadruki w średnich i wysokich ilościach. Przygotowujemy szybkie wyceny i proponujemy najlepsze rozwiązanie. Nie unikamy zadań nietypowych.
Stosujemy nadruki za pomocą różnorodnych, wytrzymałych metod dopasowanych do konkretnego zlecenia (sitodruk, folie flex i flock, sublimacja). Robimy nadruki na odzieży na konferencje, festyny, koncerty, wiece, biegi masowe.
Zapraszamy do na naszą stronę www i składania zapytań ofertowych.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie