Kafito Polski

Texter.pl

Wpis należy do
użytkownika:
texter
avatar
przejmij wpis »
Internetowe biuro redakcyjno-korektorskie świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Redaguje i poprawia wszelkie teksty – od wpisów blogowych aż po książki. Wykonuje też redakcję specjalistyczną (marketingową) tekstów reklamowych. Sprawdza witryny WWW pod kątem poprawności językowej. Biuro oferuje też fachowy copywriting dla wymagających. Serwis czynny 7 dni w tygodniu, krótkie teksty poprawiane są od ręki. Z serwisu Texter.pl korzystają firmy, których właściciele i zarządy wiedzą, jak ważna jest poprawna polszczyzna i nienaganna pisownia. Zamówienia składają blogerzy, chcąc, by ich wpisy były bezbłędne. Również copywriterzy przysyłają swoje teksty do poprawienia przed publikacją lub wysłaniem klientowi.
WWW: http://texter.pl

Opis firmy

Żaden tekst nie powinien zostać opublikowany ani wysłany bez sprawdzenia. Co prawda, istnieją w internecie narzędzia do sprawdzania poprawności tekstu on-line, ale żadne z nich nie jest doskonałe i nie zastąpi fachowego korektora. Texter.pl to serwis prowadzony przez filologa, fachowca z 35-letnim doświadczeniem w pracy z tekstem.

Redakcja i korekta to usługi oferowane dziś przez wielu ludzi, niekoniecznie dysponujących niezbędnym wykształceniem, wiedzą i doświadczeniem. Zamówienie usługi w serwisie Texter.pl daje gwarancję wysokiej jakości.
Zamawiający otrzymuje zawsze dwa pliki MS Word: jeden z nich zawiera wszystkie poprawki, które można akceptować lub nie, drugi jest wersją finalną, "pod klucz".

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie