Kafito Polski

Multiporadnik

Wpis należy do
użytkownika:
texter
avatar
przejmij wpis »
Multiporadnik to miniportal internetowy, zawierający ciekawostki i porady na najróżniejsze tematy. Można tu znaleźć wskazówki i sugestie, a także linki do wartościowych stron, towarów i usług. Tworzony jest przez niewielką redakcję oraz przez użytkowników, jest to bowiem miejsce, w którym można publikować artykuły sponsorowane, promować i pozycjonować własne strony WWW. Multiporadnik to znakomite miejsce dla pozycjonerów SEO oraz agencji reklamowych, blogerek i blogerów oraz firm obecnych w internecie.
WWW: http://multiporadnik.pl

Opis firmy

Jeśli dysponujesz wiedzą na jakiś interesujący temat, to warto, abyś pochwalił się nią w internecie, nie tylko na własnej stronie WWW. Jeżeli piszesz (jesteś np. copywriterem), być może szukasz miejsca, w którym możesz pochwalić się tekstem podpisanym swoim imieniem i nazwiskiem, by dodać link do swego portfolio. Multiporadnik to właśnie strona, na której możesz to zrobić.
Pozycjonujesz swoją stronę albo blog? Pozyskaj wartościowy link. Napisz tekst o charakterze poradnikowym („Jak…”, „10 sposobów na…”, „Czy wiesz, że…” itp.) o długości 2500-3000 znaków ze spacjami. Dodaj zdjęcie (szerokość 800 pikseli, wysokość maks. 600 pikseli), jeśli chcesz. W Multiporadniku znajdziesz stronę z formularzem do wysłania tych materiałów do redakcji. Jeżeli tekst ani zdjęcie nie zawierają treści nielegalnych, chętnie je zamieścimy. Można dodawać 1 link (publikujemy je z dofollow) i kilka fraz kluczowych.
Możesz też zamówić napisanie tekstu sponsorowanego albo redakcję i korektę własnego, a także takie jego opracowanie, by był zgodny z regułami SEO. To już usługi odpłatne.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie