Kafito Polski

SIG Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
AgencjaCore
avatar
przejmij wpis »
SIG (http://www.sig.pl/) to wiodąca, międzynarodowa firma, od ponad 20 lat obecna na Polskim rynku w sektorze dostaw materiałów budowlanych. Posiada wyspecjalizowane jednostki do wielopłaszczyznowych działań: indywidualni i instytucjonalni odbiorcy, obsługa zarówno małych obiektów (domów jednorodzinnych), jak i potężnych inwestycji (centra handlowe, lotniska). Stanowi część międzynarodowego koncernu z siedzibą w Wielkiej Brytanii, istniejącego od 60 lat i notowanego na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecna w 15 krajach Europy, tworzy rozległą sieć około 800 oddziałów handlowych, w tym 50 oddziałów w Polsce. 60-letnie doświadczenie Firma SIG plc rozpoczęła działalność prawie 60 lat temu w Wielkiej Brytanii, gdzie mieści się jej główna siedziba. Od 25 lat jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
WWW: http://www.sig.pl/

Adres:

SIG Sp. z o.o.
ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków

Opis firmy

SIG działa w obszarze dystrybucji materiałów budowlanych. Nasza firma jest częścią międzynarodowego koncernu SIG plc z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który istnieje od 1956 roku i notowany jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. SIG plc obecny jest w 15 krajach Europy, tworząc rozległą sieć około 800 oddziałów handlowych, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Beneluksie, Bułgarii, Francji, Irlandii, Węgrzech, Turcji.

Nasze działanie cechuje wielopłaszczyznowość: dostarczamy produkty zarówno do indywidualnych, jak i instytucjonalnych odbiorców. Od małych obiektów (np. budowa domów jednorodzinnych) po potężne inwestycje (hale sportowe, centra handlowe, lotniska).

W Polsce SIG posiada ponad 50 oddziałów, które swoją siecią dystrybucji obejmują cały kraj.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Platforma e-commerce, czyli oszczędności w organizacji
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie