Kafito Polski

Tespol Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
Tespol
avatar
przejmij wpis »
Tespol Sp. z o.o. jest krajową, całkiem niezależnym przedsiębiorstwem, które od lat dostarcza swym odbiorcom najnowsze systemy radiokomunikacji, jak również aparturę kontrolno-pomiarową. Współpraca z najważniejszymi dostawcami, i oczywiście nieprzerwane poszerzanie rynku i w związku z tym oferty, spowodowało, że Tespol określany jest wiodącym, polskim sprzedawcą systemów radiokomunikacyjnych oraz aparatury kontrolnej i pomiarowej. Nasza wspólna i efektywna praca zaowocowała wdrażaniem systemu jakości ISO 9001:2009 a także AQAP2120:2009. Zdobyliśmy wskutek tego mocną pozycję na rynku, przez co jesteśmy cenieni przez naszych klientów.
WWW: http://tespol.com.pl/

Adres:

Tespol Sp. z o.o.

Opis firmy

Tespol Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się oferowaniem, jak również usługami odnośnie sprzętu, aparatury oraz produktów radiokomunikacji i aparatury kontrolnej i pomiarowej z zakresu elektroniki, elektroniki oraz RTV. Lata działań na rynku pozwoliły na zaproponowanie niesamowicie dobrych cen oraz jak najlepszej jakości obsługi każdego odbiorcy usług. Dzięki wysokiej pozycji na rynku, Tespol może bezustannie rozwijać swą ofertę i wzbogacać ją zarówno o najnowsze grupy produktów, a także konkretne urządzenia.

Propozycja firmy Tespol bazuje o bardzo nowoczesną i równocześnie bardzo skuteczną aparaturę kontrolno-pomiarową, używaną przez elektroników, elektryków, a ponadto automatyków i serwisantów sprzętów RTV. Spora baza produktów, w skład jakiej wchodzą między innymi oscyloskopy, analizatory, generatory, testery izolacji oraz najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny, pozwoli zaspokoić każdego odbiorcę. Tespol kooperuje z przedsiębiorstwami i mniejszymi firmami, a także z odbiorcami jednostkowymi.

Kontakt z ogromną grupą dostawców, wśród których znajdują się takie firmy jak Tektronix, Abi, Fluke oraz wielu pozostałych, sprawiły, że Tespol dysponuje urządzeniami najlepszej jakości, a wśród kontrahentów firmy jest dodatkowo wojsko. Poprzez wieloletnią pracę i staranie się, w Tespol wdrożone zostały certyfikaty jakości ISO 9001:2009 a także AQAP 2120:2009.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie