Kafito Polski

meble kuchenne Jarosz

Wpis należy do
użytkownika:
www.meblejarosz.info
avatar
przejmij wpis »
Meble kuchenne na wymiar to dzisiaj najbardziej potrzebny mebel do domu. Duża oferta szafek kuchennych dolnych i górnych pozwalają nam na zabudowanie kuchni bez żadnych problemów. Meble kuchenne są produkowane w różnych kolorach stosując takie materiał jak drewno dębowe, drewno bukowe, drewno sosnowe, Mdf lakierowany w macie w połysku, fronty wykonane z płyty meblowej laminowanej, fronty fornirowane, szuflady z cicho domykaniem, zawiasy z systemem powolnego domykania, uchwyty stalowe w różnych kolorach .

Adres:

Meble Jarosz to tradycja i jakość
Armii Krajowej 8, 49-300 Brzeg
tel.: 608350162

Opis firmy

Nasza firma istniej od roku 1984. Doświadczenie jakie nabywaliśmy odnośnie sprzedaży mebli kuchennych pomaga nam dzisiaj żeby się dzielić z naszymi klientami. Dostarczamy meble do każdego Państwa w Europie. Kraje do jakich docieramy to Austria, Anglia, Belgia,Holandia, Dania, Irlandia, Niemcy, Szwecja, Szwajcaria, Norwegia, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Italia, Chorwacja, Jest możliwość skorzystania z montażu mebli u klienta.

Kategorie powiązane z wpisem

kožni namještaj

Najwyższa jakość mebli w połączeniu z nowoczesnością i klasyką. Zobacz nasze meble Sklepzakpol.pl lub zadzwoń +48 61 650 77 00

sklepzakpol.pl

high5

high5 - negocjacje, zarządzanie czasem, zarządzanie stresem, zarzadzanie zespołem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie