Kafito Polski

Szkoła językowa MAK

Wpis należy do
użytkownika:
mak
avatar
przejmij wpis »
Szkoła językowa MAK to zlokalizowana w Krakowie placówka specjalizująca się w nauce języków metodą bezpośrednią. Co chcemy Ci zaoferować? Szybkie postępy w krótkim czasie, miłą atmosferę, naukę prawidłowej wymowy, liczne konwersacje, atrakcyjne ceny i promocje. Przekonaj się sam, że nie są to puste słowa - zapraszamy do MAK! Oferujemy nie tylko naukę języka angielskiego, lecz również niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz rosyjskiego. Naszą ofertę kierujemy do osób ze wszystkich przedziałów wiekowych, począwszy od najmłodszych, na osobach dorosłych kończąc. Zajmujemy się również prowadzeniem kursów językowych dedykowanych dla firm.
WWW: http://mak.krakow.pl/

Adres:

Szkoła językowa MAK
Aleja Pokoju 5a/6 , 31-548 Kraków
tel.: (12) 413 85 34

Opis firmy

Jeżeli do tej pory nauka języków kojarzyła Ci się z przykrym obowiązkiem, poświęciłeś jej sporo czasu, a mimo to nie widzisz wymiernych efektów, pomożemy Ci to zmienić! W MAK stawiamy na naukę swobodnej rozmowy, wykorzystanie słownictwa w naturalnych sytuacjach oraz kładziemy nacisk na prawidłową wymowę. Mała liczebność grup pozwala lektorom na poświęcenie uwagi każdemu uczniowi, a kursanci mają możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: http://mak.krakow.pl/, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje o naszej ofercie oraz zespole. Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami na naszym blogu.
Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy! Zapraszamy do siedziby naszej szkoły (Aleja Pokoju 5a/6, 31-548 Kraków), a także do kontaktu mailowego (aleje@mak.krakow.pl) lub telefonicznego ((12) 413 85 34 oraz 513-121-022).

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie