Kafito Polski

Sklep Mediqual - profilaktyka odleżyn

Wpis należy do
użytkownika:
Medi
avatar
przejmij wpis »
Spółka Mediqual jest importerem i dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego, opatrunków. Naszymi klientami są zarówno instytucje - placówki ochrony zdrowia, szpitale jak i indywidualne osoby oczekujące wysokiej jakości i skuteczności podczas rehabilitacji. Nasze produkty dostępne są w sieci sklepów stacjonarnych jak i w sklepach na terenie całego kraju. Wysoka jakość produktów i atrakcyjna cena czynią naszą ofertę godną Państwa uwagi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu.
WWW: http://www.mediqual.pl

Adres:

Sklep Mediqual

Opis firmy

Jak istotna jest profilaktyka odleżyn przekonano się już dawno. Oprócz pierwotnych przyczyn choroby pacjenta pojawia się nowa bardzo dotkliwa przypadłość - odleżyny. Mając na uwadze dobro i komfort dla tych osób udostępniamy w naszej ofercie najnowsze osiągnięcia i rozwiązania w profilaktyce odleżyn - materace, poduszki oraz preparaty.

Nasze produkty objęte są stosowną gwarancją, posiadają certyfikaty potwierdzające jakość oraz skuteczność w leczeniu i profilaktyce odleżyn.

Zapraszamy do naszych sklepów na ternie całego kraju jaki i do sklepu w internecie. Chętnie udzielimy Państwu odpowiedzi na potania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Materace przeciwodleżynowe w profilaktyce i leczeniu
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie