Kafito Polski

Wynajem samochodów w Rzeszowie

Wpis należy do
użytkownika:
wypozyczalnia-samochodow
avatar
przejmij wpis »
Jesteśmy renomowaną wypożyczalnią samochodów w Rzeszowie, działającą od dobrych kilku lat na obszarze południowo-wschodniej Polski. Naszą branżą jest wynajem samochodów osobowych i dostawczych. W ofercie mamy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy aut, jak również wynajem samochodu z kierowcą. Nasza wypożyczalnia aut w Rzeszowie: - świadczy profesjonalne usługi od wielu lat - dysponuje wspaniałym zespołem fachowców - posiada szeroką ofertę aut na wynajem - oferuje atrakcyjne promocje - umożliwia rezerwację online
WWW: http://car-rental-radom.sitey.me

Opis firmy

Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią aut w Rzeszowie, która działa od dobrych kilku lat na terenie południowo-wschodniej Polski. Naszą branżą jest wynajem samochodów osobowych i dostawczych.

Wypożyczamy takie rodzaje pojazdów jak: samochody osobowe, samochody dostawcze, busy, lawety oraz autolawety. Jeśli chodzi o dostępność marek aut, posiadamy na wynajem: Seat, Opel, Fiat, Toyota, Peugeot, Renault i Hyundai.

U nas możesz wynająć samochód krótkoterminowo i długoterminowo. W ramach usługi dodatkowej możemy Ci wynająć samochód z kierowcą.

Nasze oddziały mieszczą się w:
1. Rzeszowie
2. Lublinie
3. Radomiu
4. Sandomierzu

Nasza wypożyczalnia aut w Rzeszowie:
- świadczy profesjonalne usługi od wielu lat
- dysponuje wspaniałym zespołem fachowców
- posiada szeroką ofertę aut na wynajem
- oferuje atrakcyjne promocje
- umożliwia rezerwację online

Koniecznie zajrzyj na naszą stronę www!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie