Kafito Polski

Akademia Skutecznej Diety

Wpis należy do
użytkownika:
rafciod
avatar
przejmij wpis »
Celem naszej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale także sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety. Odwiedź nas a przekonasz się, że zmiana sposobów żywienia może odmienić Twoje życie na lepsze. Na co dzień pracuję z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga, otyłość, czy niedowaga oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe na prawidłowe. Przyjmuję także osoby, które cierpią na różne zaburzenia zdrowotne, staram się prawidłową dietą poprawić stan zdrowia pacjentów. mgr Dominika Dietrich-Stefankiewicz Dietetyk medyczny Trójmiasto
WWW: http://www.dobrekalorie.pl

Adres:

Akademia Skutecznej Diety

Opis firmy

Problemami żywienia, dietetyki i zdrowia w sposób całościowy zajmuję się od wielu lat.

Tytuł dietetyka medycznego uzyskałam kończąc Uniwersytet Medyczny w Katowicach, gdzie uzyskałam wiedzę medyczną oraz wiedzę z zakresu dietetyki. W zawodzie dietetyka pracuję od wielu lat. Przez lata pracy z indywidualnym pacjentem uzyskałam niesamowite doświadczenie w zawodzie dietetyka.

Na co dzień pracuję z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga, otyłość, czy niedowaga oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe na prawidłowe. Przyjmuję także osoby, które cierpią na różne zaburzenia zdrowotne, staram się prawidłową dietą poprawić stan zdrowia pacjentów.

W pracy z pacjentami w pełni wykorzystuję nabytą fachową wiedzę i sprawdzone skuteczne doświadczenie, które pozwala mi na indywidualne podejście do każdego pacjenta w odpowiedni sposób stwarzając atmosferę wzajemnego zrozumienia i zaufania. Profesjonalne działanie i konsekwencja z mojej strony przyczyniają się do tego, że moi pacjenci nie poprzestają na jednym, pierwszym spotkaniu, stąd kolejne wizyty i wzruszające wyznania.

Charakteryzuje mnie ogromna wrażliwość na problemy osób, które się do mnie zgłaszają, każda z tych osób jest należycie wysłuchana, co skutkuje ułożeniem indywidualnej, a co najważniejsze -skutecznej diety.

Kontaktując się ze mną masz pewność, że jesteś pod opieką osoby o wysokich kwalifikacjach z dziedziny leczniczej i profilaktycznej dietetyki, na które składają się odpowiednie wykształcenie, doświadczenie, pełen profesjonalizm, poufność i dyskrecja oraz rzetelne podejście do problemów pacjenta, a także gwarancja z przypisanych diet.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

10 produktów spalających tkankę tłuszczową
HIT czy MIT? Jedzenie po godzinie 18.00
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie