Kafito Polski

Protim.pl logistyka produkcji, automatyzacja, przenośniki

Wpis należy do
użytkownika:
seeYou
avatar
przejmij wpis »
Logistyka produkcji oraz automatyzacja linii produkcyjnych. W ofercie firmy systemy transportu wewnętrznego, linie produkcyjne, przenośniki, paletyzatory, pakowanie, urządzenia formujące i pakujące. Kompleksowa realizacja i wsparcie, integracja procesów produkcji. Opracowanie indywidualnych systemów grupowania i pakowania, systemów paletyzacji i depaletyzacji. W trakcie całego procesu realizacji projektu PROTiM otacza klienta fachową opieką. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i kontaktu.
WWW: http://www.protim.pl

Adres:

Protim.pl
Poznań, 60-003 Poznań

Opis firmy

Logistyka produkcji oraz automatyzacja linii produkcyjnych. W ofercie firmy systemy transportu wewnętrznego, linie produkcyjne, przenośniki, paletyzatory, pakowanie, urządzenia formujące i pakujące. Kompleksowa realizacja i wsparcie, integracja procesów produkcji. Opracowanie indywidualnych systemów grupowania i pakowania, systemów paletyzacji i depaletyzacji.
W trakcie całego procesu realizacji projektu PROTiM otacza klienta fachową opieką. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i kontaktu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie