Kafito Polski

Multidekor

Wpis należy do
użytkownika:
conisia
avatar
przejmij wpis »
MULTIDEKOR jest liderem na rynku iluminacji i dekoracji świątecznych. Od dwudziestu lat projektuje radość i niepowtarzalne wrażenia. Wyobraźnia projektantów i doświadczenie zespołu, mającego na koncie ponad tysiąc realizacji dla miast i prestiżowych galerii handlowych, a także perfekcyjne wykonanie każdego z projektów są doceniane na świecie. Firma dekoruje i rozświetla całe miasta. Warszawa z iluminacją Multidekor znalazła się w gronie dziesięciu najpiękniej udekorowanych miast na świecie według francuskiego Le Figaro. Z kolei brytyjski The Sun włączył stolicę do pierwszej piątki najatrakcyjniej przyozdobionych na święta miast europejskich. Telewizja Deutsche Welle tak zachwyciła się Królewskim Ogrodem Światła w Wilanowie, że zrealizowała o nim film dokumentalny. Iluminacje Multidekor pojawiły się na popularnym na całym świecie amerykańskim portalu internetowym BuzzFeed.
WWW: http://www.multidekor-illumination.com/

Opis firmy

MULTIDEKOR, lider na rynku iluminacji i dekoracji świątecznych, to polska firma założona przez braci Grzegorza i Tomasza Podogrockich. Działa w branży dekoracji świątecznych już od 21 lat. Na polskim rynku jest pionierem kreowania spójnego, kompleksowego wizerunku świątecznego miast i galerii. Wyznacza trendy, wytycza kierunki. Tworzy i realizuje odważne, niestandardowe projekty z myślą o konkretnych przestrzeniach. Iluminacje Multidekor wydobywają i podkreślają charakter miejsca, urodę architektury, nadają przestrzeni zupełnie nowe życie. Imponują nowoczesnym designem, są technicznie zaawansowane i dopracowane z jubilerską wręcz precyzją, a do tego układają się w angażującą opowieść. Zaskakują, zachwycają, zapadają w pamięć.
Multidekor ma na swoim koncie ponad tysiąc zrealizowanych projektów dla miast i prestiżowych galerii handlowych w Polsce i na świecie: w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Estonii, we Francji, Kazachstanie, czy na Węgrzech. Swoje sukcesy zawdzięcza między innymi wyobraźni projektantów, bogatemu, międzynarodowemu doświadczeniu zespołu i wysokiej jakości tworzonych dekoracji.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

MULTIDEKOR LAUREATEM STANDOUT
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie