Kafito Polski

Mobilny Agent Ubezpieczeniowy Trójmiasto - Patronus Ubezpieczenia

Wpis należy do
użytkownika:
patronus
avatar
przejmij wpis »
PATRONUS Ubezpieczenia Sopot , czyli Agent ubezpieczeniowy trójmiasto to firma świadcząca usługi ubezpieczeniowe na terenie całego trójmiasta i okolic. Wyróżniamy się mobilnością, dostępnością 24 godziny na dobę oraz doświadczeniem w likwidacji szkód u najlepszych ubezpieczycieli w Polsce. Dzięki temu oferujemy Klientom profesjonalne, a co najważniejsze kompleksowe usługi ubezpieczeniowe. Posiadamy w ofercie najtańsze ubezpieczenie OC firmy Gefion, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie turystyczne, najtańsze oc. Ponadto ubezpieczenia dla firm, najtańsze ac, indywidualne ubezpieczenia na życie, ubezpieczenie oc firmy, ubezpieczenie pojazdu, najtańsze oc na rynku, indywidualne ubezpieczenie na życie. Jako fachowy doradca ubezpieczeniowy oferujemy także porównanie oc wielu firm na rynku, tak byś mógł zaoszczędzić jak najwięcej.
WWW: http://patronus-ubezpieczenia.pl

Adres:

PATRONUS Ubezpieczenia
Kraszewskiego 32, 81-815 Sopot
tel.: 731007001

Opis firmy

PATRONUS Ubezpieczenia nie jest kolejną, zwykłą agencją ubezpieczeniową. U nas poza profesjonalnym doradztwem otrzymujesz szereg innych korzyści.
Dostępność 24h, mobilność, 10-letnie doświadczenie w likwidacji szkód dla wiodącego towarzystwa ubezpieczeniowego oraz entuzjazm w działaniu składają się na kompetentną i kompleksową obsługę ubezpieczeniową. Nie tylko związaną z zakupem ubezpieczenia, ale także po zaistnieniu szkody lub innego nieprzewidzianego zdarzenia.
Na co dzień obsługujemy klientów w trójmieście, czyli Sopocie, Gdańsku i Gdyni, ale jako Mobilny Ekspert Ubezpieczeniowy działamy także na terenie pozostałych miejscowości w województwie pomorskim.
Posiadamy ofertę wszystkich wiodących towarzystw ubezpieczeniowych dostępnych na polskim rynku. Dzięki temu możemy zaproponować Ci najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny.
Wiemy, że brak czasu na załatwianie codziennych spraw to zmora naszych czasów. My wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i możemy się dojechać do dowolnego miejsca na pomorzu, a także wiele spraw możemy załatwić przez telefon czy za pomocą poczty elektronicznej. Wszystko po to by oszczędzać Twój czas.
W gąszczu multiagencji, agentów ubezpieczeniowych i oferowanych przez nich produktów bardzo łatwo pogubić się już na wstępnym etapie poszukiwań. My pozwolimy Ci spojrzeć na to wszystko z odpowiedniej perspektywy, tak byś mógł znaleźć odpowiednią drogę do produktów i usług na najwyższym poziomie i których tak naprawdę potrzebujesz.
My zajmiemy się Twoimi ubezpieczeniami, a Ty po prostu rób to w czym jesteś najlepszy :-)

Dołącz zatem do grona zadowolonych klientów także i Ty.

Patronus Ubezpieczenia - Mobilny Agent Ubezpieczeniowy
Telefon 731007001
patronus@patronus-ubezpieczenia.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie