Kafito Polski

RedCart

Wpis należy do
użytkownika:
alicja.sz
avatar
przejmij wpis »
W RedCart łatwo i szybko wystartujesz ze sprzedażą we własnym sklepie internetowym. RedCart.pl to platforma oferująca gotowe, nowoczesne i zaawansowane oprogramowanie dla sklepów online. Dzięki oprogramowaniu RedCart będziesz prowadzić i promować w pełni funkcjonalny sklep bez posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności. RedCart jest na rynku już 10 lat. Korzyści w RedCart Pomoc techniczna ekspertów 24/7 Możliwość płatności w cyklu miesięcznym Integracja z systemami płatności i ratalnymi Integracja z porównywarkami cen Integracja z firmami kurierskimi Integracja z platformami aukcyjnymi, np. Allegro, Amazon, eBay Darmowe narzędzia marketingowe - newsletter, moduł bloga, wsparcie dla SEO, obsługa kuponów rabatowych, integracja z Facebookiem i Instagramem Bezpłatna wersja sklepu na urządzenia mobilne Mnogość funkcji i konfiguracji sklepu Najnowsza maska graficzna v4, która zwiększa sprzedaż Darmowe szablony graficzne sklepu Obsługa faktur Sklep internetowy w dowolnej wersji język

Adres:

RedCart.pl
Uczniowska 16, 58-300 Wałbrzych
tel.: 660196923

Opis firmy

Łatwy i szybki start w RedCart

W RedCart łatwo i szybko wystartujesz ze sprzedażą we własnym sklepie internetowym. RedCart.pl to platforma oferująca gotowe, nowoczesne i zaawansowane oprogramowanie dla sklepów online. Dzięki oprogramowaniu RedCart będziesz prowadzić i promować w pełni funkcjonalny sklep bez posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności. RedCart jest na rynku już 10 lat.

Prosta obsługa

Otworzenie sklepu internetowego w RedCart jest szybkie i wygodne. W Redcart możesz zatowarować swój e-sklep poprzez integrację z wybranymi hurtowniami. Integracje pozwalają na szybki i sprawny import zdjęć i opisów, systematyczną i automatyczną aktualizację stanów magazynowych i cen produktów. Sklep w RedCart obsługuje się z poziomu intuicyjnego panelu administracyjnego bez potrzeby korzystania z dodatkowych programów.
Niskie koszty, kompleksowa oferta
Sklep internetowy na abonament w RedCart nie wiąże się z wysokimi kosztami początkowymi - wybierasz pakiet i co miesiąc opłacasz wybrany abonament. W cenie masz praktycznie wszystko, czego potrzebujesz – platformę sprzedażową, pomoc techniczną ekspertów, integracje z systemami płatności online, z kurierami, porównywarkami cen, platformami aukcyjnymi (np Allegro, Amazon, eBay), narzędzia marketingowe, hosting, grafikę, domenę oraz inne ważne dodatki.

Wiele możliwości

System integracyjny RedCart liczy już ponad 100 hurtowni i dostawców w Polski oraz zagranicy. Oferuje tym samym szeroki wybór produktów na sprzedaż w sklepie internetowym - komputery notebooki, sprzęt RTV i AGD, bieliznę, odzież, książki, zabawki dla dzieci, kosmetyki, artykuły sportowe oraz wiele innych.

Jeszcze łatwiej w dropshipping

RedCart oferuje możliwość sprzedaży w systemie dropshipping. Dropshipping jest idealnym pomysłem na start. Dropshipping pozwala maksymalnie skrócić czas uruchomienia sklepu i zminimalizować koszty. Integrujesz się z daną hurtownią, za sprzedane produkty płacisz jak już je sprzedasz, a produkty do klienta wysyła za Ciebie hurtownia. Eliminuje to konieczność wynajmowania i prowadzenia magazynu, zajmowania się realizacją zamówień, a także ryzyko pozostania z niesprzedanym towarem. Sprzedaż w dropshipping polega głównie na promowaniu sklepu i produktów i docieraniu do klientów. Dropshipping to obecnie najnowocześniejszy i najprostszy sposób na sprzedaż w Internecie. Dropshipping będzie idealny dla osób, które stawiają pierwsze kroki w sprzedaży internetowej. Zarówno dla tych, którzy cenią sobie mobilny tryb życia, jak i tych którzy chcą pracować z domu.

Sprawdź, co wybierasz

Sprawdź zanim wybierzesz! Zanim zdecydujesz się na jakieś rozwiązanie, to najpierw je przetestuj i sprawdź, czy spełnia Twoje oczekiwania. Każdy może założyć darmowy, próbny sklep w RedCart. W czasie 14 dni testowych możesz korzystać ze wszystkich dostępnych funkcjonalności. Już w okresie testowym możesz przygotować swój sklep na sprzedaż oraz wypróbować integrację z hurtownią, aby jak najszybciej zacząć handlować w Internecie. W RedCart możesz też zdecydować się na wykonanie indywidualnej integracji dla samodzielnie znalezionej hurtowni. Od czasu założenia sklepu testowego możesz liczyć na pomoc konsultantów RedCart.
Wiele funkcjonalności i możliwości rozwoju

Zakładając sklep internetowy należy liczyć się z faktem, że rynek e-commerce zmienia się niezwykle dynamicznie, a potrzeby naszego sklepu mogą się szybko rosnąć. RedCart zapewnia szereg aplikacji oraz integracji ze wszystkimi ważnymi usługami e-commerce. RedCart.pl oferuje w jednym miejscu wszystko, co może się przydać przy rozpoczęciu przygody z własnym sklepem online. Prowadzenie biznesu internetowego na gotowym oprogramowaniu RedCart jest wygodnie zautomatyzowane. Sklep funkcjonuje i generuje zyski, nawet gdy Ty odpoczywasz.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Dropshipping - pomysł na łatwy biznes dla każdego!
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie