Kafito Polski

Parts Plaza

Wpis należy do
użytkownika:
PartsPlaza
avatar
przejmij wpis »
Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych oraz blacharskich do aut marki KIA i HYUNDAI. Współpracujemy z wieloma dostawcami części zamiennych na rynku lokalnym oraz rynku zagranicznym. Oferta nasza skierowana jest do klientów detalicznych oraz hurtowych. Dysponujemy szerokim asortymentem części oryginalnych oraz zamienników renomowanych producentów na rynku światowym. Dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była cały czas aktualna oraz rozszerzana o nowe modele, a zarazem atrakcyjna dla naszych partnerów handlowych. Tworzymy wyspecjalizowany zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.
WWW: http://partsplaza.eu/

Adres:

Parts Plaza
Powstańców Śląskich 20a, 01-381 Warszawa
tel.: 22 224 00 86

Opis firmy

Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych oraz blacharskich do aut marki KIA i HYUNDAI. Współpracujemy z wieloma dostawcami części zamiennych na rynku lokalnym oraz rynku zagranicznym.

Oferta nasza skierowana jest do klientów detalicznych oraz hurtowych. Dysponujemy szerokim asortymentem części oryginalnych oraz zamienników renomowanych producentów na rynku światowym. Dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była cały czas aktualna oraz rozszerzana o nowe modele, a zarazem atrakcyjna dla naszych partnerów handlowych. Tworzymy wyspecjalizowany zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Gwarantujemy szybką i tanią realizację zamówionego towaru poprzez firmy kurierskie jak również dostawy na terenie Warszawy naszym transportem po uprzednim uzgodnieniu.

Wysyłki realizujemy poprzez firmy kurierskie: Siódemka, DPD, CAT LC Polska.

Nasze atuty to:
- szeroka i ciągle wzbogacana oferta części
- ekspresowa realizacja zamówionych towarów
- konkurencyjne ceny.

Oferujemy:
- realizacje zamówień na terenie całego kraju jak i poza jego granicami
- możliwość odbioru towaru w jego siedzibie
- bezpieczeństwo podczas procesu realizacji zamówienia
- liczne nowości oraz promocje.

Nie sprzedajemy części używanych!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie