Kafito Polski

tłumaczenia ustne i pisemne - Marta Wójcik

Wpis należy do
użytkownika:
mbs.coopera
avatar
przejmij wpis »
Nazywam się Marta Joanna Wójcik i od 2012 roku profesjonalnie zajmuję się tłumaczeniem na język angielski i rosyjski. Moja oferta dla Państwa obejmuje profesjonalne tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia pisemne w dowolnej kombinacji w parach polski, angielski i rosyjski. Na co dzień mieszkam w Częstochowie i obsługuję głównie rynki śląski, małopolski, łódzki oraz warszawski, jednak podejmuję się także realizacji tłumaczeń wyjazdowych. Chętnie nawiążę współpracę zarówno w zakresie specjalistycznych tłumaczeń pisemnych, jak i zaawansowanych tłumaczeń ustnych symultanicznych, konsekutywnych, szeptanych. Oferowane przeze mnie usługi wyróżniają się spośród innych propozycji nienagannym stylem, dopasowanym do potrzeb Klienta, doskonałą gramatyką i interpunkcją, a także dbałością o każdy szczegół.
WWW: http://www.martawojcik.pl

Adres:

Marta Wójcik - dyplomowany tłumacz

Opis firmy

Zarówno w przypadku tłumaczenia strony internetowej, kontraktu z zagranicznym klientem, jak i podczas ważnej rozmowy biznesowej warto skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Jako dyplomowany tłumacz języka angielskiego i rosyjskiego, świadczący usługi tłumaczeniowe od 2012 roku z przyjemnością nawiążę z Państwem współpracę w zakresie tłumaczenia ustnego oraz pisemnego.
Szerokie spektrum mojej oferty dla Państwa obejmuje specjalistyczne i artystyczne tłumaczenia pisemne, wykonywane przy pomocy profesjonalnego oprogramowania tłumaczeniowego, tłumaczenia symultaniczne kabinowe, tłumaczenia konsekutywne, tłumaczenia stron internetowych oraz tłumaczenia pod frazy SEO.

Decydując się na skorzystanie z moich usług otrzymają Państwo wolne od błędów tłumaczenie, które sprosta najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie