Kafito Polski

www.badaniaokien.pl

Wpis należy do
użytkownika:
MOBILNE LABORATORIUM TECHNIKI BUDOWLANEJ SP. Z O.O.
avatar
przejmij wpis »
Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej wykonuje badania okien oraz drzwi zewnętrznych bezpośrednio w fabryce producenta. Jest to jedyne w Polsce laboratorium notyfikowane, akredytowane oferujące taką możliwość. Przeprowadzanie badań w fabryce umożliwia bieżącą obserwację efektów pracy i zastosowanych rozwiązań technologicznych (okucia, szyby, profile, nowe maszyny do produkcji). Jest to także rozwiązanie komfortowe i pozwalające oszczędzić czas, a co za tym idzie – fundusze, które każdy producent musi przeznaczyć na badania wyrobów i kontrolę jakości.
WWW: http://www.badaniokien.pl

Adres:

Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej

Opis firmy

Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej wykonuje badania okien oraz drzwi zewnętrznych bezpośrednio w fabryce producenta. Jest to jedyne w Polsce laboratorium notyfikowane, akredytowane oferujące taką możliwość.
Przeprowadzanie badań w fabryce umożliwia bieżącą obserwację efektów pracy i zastosowanych rozwiązań technologicznych (okucia, szyby, profile, nowe maszyny do produkcji). Jest to także rozwiązanie komfortowe i pozwalające oszczędzić czas, a co za tym idzie – fundusze, które każdy producent musi przeznaczyć na badania wyrobów i kontrolę jakości.Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej wykonuje różnorodne badania powykonawcze lub pre-testy wyrobów zamontowanych w budynkach: ściany osłonowe, okna, drzwi zewnętrzne, bramy. Badania wykonywane są w celu potwierdzenia jakości wbudowanego wyrobu lub w kwestiach spornych między stronami oraz przy wdrożeniach nowych rozwiązań technicznych.Przepuszczalność powietrza na obiekcie budowlanym wykonywana jest zgodnie z normą PN-EN 1026 lub PN-EN 12153 z zastosowaniem komory ciśnieniowej zbudowanej bezpośrednio na budowie.

Komora badawcza musi zapewnić szczelność na wszystkich swoich połączeniach. Szczelność komory sprawdzana jest przed wykonaniem badań głównych. Komorę do badań przygotowuje zleceniodawca według naszych wskazówek. Dla wyrobów mniejszych wykonanie zabudowy wykonywane jest przez pracowników laboratorium.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie