Kafito Polski

Lamama

Wpis należy do
użytkownika:
lamama
avatar
przejmij wpis »
Polski producent odzieży dziecięcej. Marka ma w swojej ofercie ubrania i akcesoria dla dzieci od noworodków do 7 lat. Lamama kocha kolory, dlatego posiada w swojej ofercie: czapki dla dzieci, kominy dziecięce, spodnie i bluzy w bogatej kolorystyce. Wszystkie ubrania wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, posiadających certyfikat OEKO-TEX®Standard 100. Marka stawia także na wygodę małych klientów, dlatego bawełniane spodnie baggy i krótkie spodenki z szerokimi ściągaczami nie przeszkadzają w zabawie i szaleństwach. Dla dziewczynek Lamama szyje wygodne, kolorowe bawełniane sukienki, spódniczki dziewczęce oraz opaski pin up, które dopełnią każdą stylizację. Letnim hitem marki są bawełniane bloomersy.
WWW: http://lamama.sklep.pl

Adres:

Lamama
Sławkowska 24, 31-014 Kraków

Opis firmy

Polski producent odzieży dziecięcej. Ubrania i akcesoria dla dzieci od noworodków do 7 lat.

Założycielką, pomysłodawczynią i autorką wszystkich fasonów jest Monika Munoz Wasztyl. Pomimo kilku lat istnienia na rynku marka zyskała pokaźne grono stałych klientów wśród rodziców, którzy cenią sobie dobrą jakość i oryginalne wzornictwo. W swojej siedzibie w Krakowie Lamama zatrudnia caly zespół ludzi biorących udział w procesie produkcji: od projektowania, poprzez wykonywanie nadruków, po szycie.

Lamama przede wszystkim kocha kolory, dlatego posiada w swojej ofercie ubrania i akcesoria tj.: czapki dla dzieci, kominy bawełniane, spodnie, bluzy, t-shirty w bogatej kolorystyce. Wszystkie ubrania wykonywane są w duchu fair trade, z materiałów wysokiej jakości. Tkaniny jakie wykorzystuje firma posiadają certyfikaty OEKO-TEX®Standard 100, Bezpieczny dla niemowląt i Bezpieczny dla dziecka. To oznacza, że produkty marki są wolne od substancji szkodliwych dla dzieci i niemowląt.

Marka stawia także na wygodę małych klientów. Dlatego bawełniane spodnie baggy i krótkie spodenki dzięki swojej luźnej formie i szerokimi, niewpijającymi się ściągaczami nie przeszkadzają w zabawie i szaleństwach. Dla dziewczynek Lamama szyje wygodne, kolorowe bawełniane sukienki, spódniczki dziewczęce oraz opaski pin up, które dopełnią każdą stylizację. Letnim hitem marki są bawełniane bloomersy, czyli bawełniane majteczki zakrywające pampersa. Idealnie sprawdzają się na upalne dni.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie