Kafito Polski

www.petithotelprague.com - tani hotel Praga

Wpis należy do
użytkownika:
petithotel
avatar
przejmij wpis »
Tani hotel Praga - nie chwalimy się tym ot, tak. Posiadamy bardzo niskie ceny na hotelowe noclegi w centrum czeskiej Pragi, w świeżo remontowanych, w pełni wyposażonych pokojach w różnych standardach. Nasz sekret? Rozmiar. Pokoje hotelowe w Le Petit nie są za duże - dzięki temu możemy zaoferować tak tanie ceny bez rezygnowania z niczego innego, jak na przykład lokalizacji. Co jeszcze jesteśmy wstanie zaproponować? Nasz hotel w Pradze posiada kuchnię serwującą śniadania w postaci szwedzkiego stołu, tak, aby wszyscy nasi goście hotelowi mieli siłę zwiedzać to piękne, czeskie miasto. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, nasz hotel w Pradze posiada także wiele wygodnych rozwiązań parkingowych. Wszystkie pokoje w Le Petit posiadają płaskie telewizory, prywatne łazienki, szybki, bezprzewodowy internet w standardzie WiFi, wygodne podwójne lub pojedyncze łózka i wiele więcej. Tak powinien wyglądać Hotel Praga!
WWW: http://www.petithotelprague.com

Opis firmy

Z naszym hotelem w Pradze, Le Petit, zostanie Ci więcej, na cieszenie się Pragą i jej atrakcjami!

Dzięki niewielkim, ale wystarcającym rozmiarom pokoi, nasz Hotel Praga umożliwia nocowanie w wygodnych warunkach i idealnej czystości za niewielkie pieniądze. A do tego w centrum czeskiej Pragi!

Posiadamy pokoje hotelowe w różnym standardzie, największe przeznaczone dla czterech osób, z łóżkami pojedynczymi lub podwójnymi. Jak już wspomnieliśmy, każdy z nich jest wyposażny także w indywidualną łazienkę, jest wyremontowany, a na życzenie, będziemy go sprzątać nawet codziennie, kiedy Ty będziesz cieszył się czeską Pragą. Tak powinien wyglądać tani hotel Praga!

Zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych, ponieważ w ten sposób będziecie zawsze na bieżąco z aktualnymi promocjami i wydarzeniami, które niedługo będą działy się koło hotelu!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie