Kafito Polski

Wallpie

Wpis należy do
użytkownika:
wallpie
avatar
przejmij wpis »
Sklep internetowy Wallpie to miejsce dla wszystkich osób, które zastanawiają się nad zmianą aranżacji w swoim domu lub mieszkaniu i poszukują rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. To także witryna, na której inspiracji i produktów mogą szukać właściciele hoteli, restauracji, kawiarni i innych miejsc, w których dekoracja wnętrza odgrywa znaczącą rolę. Poza ofertą dla klientów indywidualnych, która stanowi główny aspekt pracy fachowców z Wallpie, firma współpracuje także z różnymi obiektami, w których dużą wagę przywiązuje się do wyposażenia i dekoracji wnętrza. Należą do nich restauracje, kawiarnie, kluby czy hotele. Zapoznaj się z ofertą sklepu Wallpie i już dziś zrób pierwszy krok na drodze do nowej aranżacji swojego wnętrza.
WWW: http://wallpie.pl

Adres:

Wallpie
Ul. Kolbego 19, 32-600 Oświecim
tel.: +48 667 541 007

Opis firmy

Pracownicy Wallpie zajmują się nie tylko sprzedażą asortymentu, ale przede wszystkim pełnią dla swoich klientów funkcję doradców w zakresie doboru odpowiednich tapet, z uwzględnieniem ich preferencji oraz celu, jakiemu służyć ma produkt. Jednym słowem - pomogą wybrać taką tapetę, na jakiej Ci zależy i uzyskać efekt, jakiego oczekujesz.

W ofercie sklepu znajduje się olbrzymi wybór tapet i fototapet, które w ostatnich latach cieszą się na nowo rosnącą popularnością. Po krótkim okresie przerwy wracają do łask i zdobią wnętrza zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Znajdują zastosowanie nie tylko w pokojach, ale także w kuchniach czy łazienkach. Należy tylko wybrać odpowiedni materiał i fakturę, w czym niestrudzenie pomagają fachowcy marki Wallpie. W sklepie internetowym fototapety posortowane są w osiem kolekcji tematycznych, według przeznaczenia do konkretnego pomieszczenia oraz według ośmiu najmodniejszych stylów. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie.

Niewątpliwą zaletą firmy Wallpie jest oferowana przez nią usługa montażu zakupionych produktów, czym zdecydowanie wyróżnia się w branży. Samodzielne przyklejenie tapety przysparza nierzadko kłopotów, jeśli brakuje nam doświadczenia i cierpliwości. Niewprawiona osoba może popełnić błędy, które zaburzą estetykę zamontowanej tapety, a w najgorszym razie - doprowadzą do jej zniszczenia. Aby uniknąć takich sytuacji, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów i cieszyć się idealnym efektem przez długi czas. Dla tych, którzy samodzielnie chcą zająć się instalacją tapety, firma Wallpie przygotowała instrukcję montażu, dostępną na stronie internetowej. Służy też wsparciem w kontakcie z biurem obsługi klienta.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie