Kafito Polski

superparts

Wpis należy do
użytkownika:
superparts
avatar
przejmij wpis »
Superparts.pl to sklep internetowy z częściami samochodowymi. W naszym asortymencie znajdą Państwo ponad 700.000 tysięcy części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych oraz akcesoriów i chemii motoryzacyjnej. Wszystko to, ubrane w ,,szaty najlepszych producentów na rynku''. U nas mają Państwo pewność, że kupujecie oryginalne produkty, nie żadne chińskie części, które bardzo często szkodzą naszemu pojazdowi, nic przy tym nie wnosząc! Wszystkie nasze części wysyłamy w ciągu 24 godzin od zamówienia - zawsze na czas
WWW: http://superparts.pl/

Opis firmy

O Nas

Jesteśmy grupą ludzi, którzy łączy jedno - pasja do samochodów. Dlatego też wpadliśmy na pewien pomysł, aby otworzyć nie tylko zwykły sklep z częściami samochodowymi ale także zbudować własną stronę internetową, która to w szybki i w prosty sposób umożliwi zamawianie wybranych przez Was elementów. Nasze zamiłowanie do pojazdów, postanowiliśmy przelać na ,,papier elektroniczny'', łącząc swoją wiedzę z producentami najlepszych na Świecie części zamiennych o najwyższej jakości wykonania!

Jesteśmy z naszymi klientami od wielu lat ale nasz internetowy sklep superparts.pl istnieje dopiero od roku. Chociaż mogłoby się wydawać, że nasz staż sieciowy jest niewielki to już zdążyliśmy zgarnąć serca wielu klientów. Dlaczego zapytacie? Bo wiemy Czego Wy oczekujecie od nas, oraz od swojego samochodu. Rozumiemy to, że każdy pojazd jest inny i rządzi się własnymi prawami. Dlatego też każda dobierana przez nas część jest sprawdzana pod każdym względem, ponad to każda z nich ma odpowiednie atesty oraz gwarancje!

Superparts.pl to przede wszystkim poszerzenie oferty sklepowej. W naszym asortymencie znajdą Państwo ponad 700.000 tysięcy części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych oraz akcesoriów i chemii motoryzacyjnej. Wszystko to, ubrane w ,,szaty najlepszych producentów na rynku''. U nas mają Państwo pewność, że kupujecie oryginalne produkty, nie żadne chińskie części, które bardzo często szkodzą naszemu pojazdowi, nic przy tym nie wnosząc! Dlatego kładziemy aż tak duży nacisk, po to, by współpracować z najlepszymi dostawcami. Dla nas najważniejszy jesteś ty, nie nasz zarobek. Nasze motto to - Pasja to nie praca, to przyjemność!

Nasz zespół to?

Przede wszystkim, fachowcy, którzy uwielbiają dział motoryzacyjny, posiadający wnikliwą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w tej branży. Ponadto, Nasz zespół to: osoby, które postanowiły pomóc, właśnie Wam, jako przyszłym klientom w dostarczeniu najlepszych części samochodowych. Postawiliśmy w tym celu właśnie na zasoby internetowe. Z naszej strony możemy zaoferować nie tylko atrakcyjne ceny ale, przede wszystkim, fachową i nietuzinkową pomoc w zakresie sprzedawanych części oraz konsultacje dotyczące przyszłych napraw.

Z nami jesteś pewien, że twój samochód będzie się cieszył długą żywotnością!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie