Kafito Polski

Kompleksowe sprzątanie budynków

Wpis należy do
użytkownika:
sarok
avatar
przejmij wpis »
Jesteśmy firmą działającą w branży sprzątającej. Realizujemy kompleksowe usługi sprzątania budynków i obiektów. Zasięg działania firmy rozciąga się na całą Polskę. Czasami przyjmujemy również zlecenia z zagranicy. Niejednokrotnie w udziale przypada nam sprzątanie biur, stacji benzynowych, kin, przystanków, czy też czyszczenie i renowacja posadzek. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług oraz szybki czas realizacji. Ponadto tworzymy fajny zespół specjalistów, którzy branżę sprzątającą znają od podszewki. Zapraszamy na stronę www!
WWW: http://all4webs.com/pawelkow

Opis firmy

Outsourcing w branży sprzątającej ma się coraz lepiej i z roku na rok jest coraz więcej zainteresowanych usługami porządkowymi. Bez względu na to, czy prowadzisz firmę, jesteś właścicielem olbrzymiej korporacji czy masz prywatne mieszkanie, którym nie masz czasu się zająć, nasza oferta powinna
Cię zainteresować. Posiadamy szeroką gamę usług, do których należy: sprzątanie budynków i obiektów, firm, biur, czyszczenie hal magazynowych, pielęgnacja zieleni oraz mycie okien, dachów i elewacji. Od naszych pracowników wymagamy profesjonalizmu, co przerzuca się na naszą ocenę wśród klientów. Każdą usługa jest przez nas wyceniana indywidualnie. Każdy problem traktujemy serio i uważamy, że da się rozwiązać. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie