Kafito Polski

Gabinet Psychologiczny Agnieszka Skawińska

Wpis należy do
użytkownika:
psychoterapeuta agnieszka skawinska
avatar
przejmij wpis »
Jeżeli czujesz, że emocje wzięły nad Tobą górę i chcesz odzyskać równowagę, żeby znów cieszyć się życiem, skorzystaj z oferty dyplomowanego psychoterapeuty – Agnieszki Skawińskiej. W swoim krakowskim gabinecie prowadzi zajęcia z terapii indywidualnej, grupowej oraz mediację par. Pomaga uporać się pacjentom z nerwicą, depresją, negatywnymi emocjami i traumami, które zawładnęły ich życiem. Wykorzystując wiedzę ze studiów oraz licznych szkoleń i kursów, pomaga swoim pacjentom radzić sobie w sytuacjach: przewlekłego stresu, stanów lękowych, poczucia braku sensu życia, występowania natrętnych myśli, obsesji czy ataków paniki. Pracuj z osobami, które chcą rozwiązać problemy w relacjach z innymi ludźmi, doświadczają samotności, nie radzą sobie z trudnymi wydarzeniami z przeszłości lub cierpią na syndrom DDA. Oferta pani Skawińskiej skierowana jest też do tych, którzy dążą do pogłębionego samopoznania oraz rozwoju psychicznego.
WWW: http://www.psychoterapia-skawinska.pl

Adres:

Gabinet Psychologiczny Agnieszka Skawińska
Karłowicza17/1, 30-047 Kraków
tel.: 501225996

Opis firmy

Czym jest psychoterapia psychodynamiczna? Polega ona między innymi na budowaniu autentycznej, ale również ustrukturyzowanej więzi między pacjentem a terapeutą. Kluczowe znaczenie w terapii psychodynamicznej mają nieuświadomione uczucia, wspomnienia oraz wyobrażenia, które tworzą poszczególne objawy. Tego typu terapia jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku wszelkiego rodzaju zaburzeń lękowych, zaburzeń nerwowych, zaburzeń odżywiania oraz zaburzeń osobowości, również tych z pogranicza psychozy.

Oprócz prowadzenia różnego rodzaju psychoterapii pani Agnieszka prowadzi również analizę snów. Bywa bowiem, że to właśnie nasze sny wyrażają lęki i konflikty, z jakimi się zmagamy. Podchodzi do snów z perspektywy naukowej, traktując je z należytym szacunkiem, ale i dystansem. Analiza snu, którą przeprowadza, wykonywana jest podczas 30 minutowej sesji.

Jeśli jesteś zainteresowany moją pomocą, skontaktuj się z telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie