Kafito Polski

Oryginalne produkty reklamowe z nadrukiem - Atacama Warszawa

Wpis należy do
użytkownika:
superspam
avatar
przejmij wpis »
Atacama - Najlepsze gadżety reklamowe Warszawa. Agencja reklamowa specjalizująca się w oryginalnych gadżetach reklamowych z nadrukiem. Specjalizujemy się w dystrybucji gadżetów, tekstyliach i koszulkach z nadrukiem. Haftowanie wykonujemy na miejscu. Szeroka oferta upominków biznesowych z Twoim logo. Oferujemy gadgety wielu producentów takich jak James Harvest, Nina Rici, Jaguar, Cerutti 1881 oraz Sagaform.Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz Warszawska lokalizacja pozwalają nam zaspokoich wszielkie biznesowe i reklamowe potrzeby.
WWW: http://www.atacama.com.pl/

Adres:

ATACAMA S.C.
ul. Księcia Bolesława 1/3 bud.10, 01-452 Warszawa

Opis firmy

Od 12 lat ATACAMA Gift zajmuje się wsprawciem w promowaniu firm, budowaniu rozpoznawalnosci marek poprzez gadzety reklamowe.
ATACAMA Gift oferuje szeroką gamę artykułów reklamowych. Proponujemy szeroki wybór produktów reklamowych w konkurencyjnych cenach, szybką realizację z gwarancją jakości.
Chcesz połączyć przekaz reklamowy z praktyczną funkcją i użytecznością? Pragniesz zapewnić swoim klientom czy pracownikom niezwykłe, spersonalizowane gadżety do codziennego użytku, do pracy, do biura, do domu?
Sprawimy, że Twoja marka, nazwa czy logo utrwaliło się w świadomości klientów.

Na miejscu wykonamy nadruki najwyższej jakości DTG przy użycie drukarki KORNIT na wybranych przez Ciebie koszulkach reklamowych, softshellach, czy torbach reklamowych. Wykonamy termotransfer folią flex, flock, sublimacyjną czy fotoluminescencyjną. Wytłoczymy Twoje logo na wybranych notesach reklamowcy, kalendarzach czy teczkach konferencyjnych. Przy użyciu odpowiedniej kalki oznakujemy kubki ceramiczne, kubki termiczne, i inne produkty zapewniając trwałość nadruku i odwzorowanie kolorów.

Sprawdź aktualne promocje!

Dla Twojej wygody wszystko dostępne w jednym miejscu!

Gadżety reklamowe - sprawdzony sposób na marketing.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie