Kafito Polski

Pomoc drogowa Warszawa

Wpis należy do
użytkownika:
warsztat
avatar
przejmij wpis »
Pomoc drogowa Warszawa - usługi holowania i transportu pojazdów, motocykli i małych maszyn lawetą na terenie Warszawy, a także mobilne usługi mechaniki samochodowej i elektryki samochodowej. Nasza pomoc drogowa działa na terenie Warszawy i okolic. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym i naprawczym, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić pojazd w miejscu, w którym uległ uszkodzeniu. Plusem mobilnych usług mechaniki i elektryki samochodowej jest fakt, że to elektryk i mechanik dojeżdżają do Klienta, dzięki czemu Klient nie traci czasu na dojazd. Aby wezwać naszą pomoc drogową wystarczy zadzwonić: 697-598-149
WWW: http://besthol.pl/

Adres:

Pomoc drogowa Warszawa

Opis firmy

Pomoc drogowa Warszawa - do pomocy drogowej którą świadczymy na terenie Warszawy zalicza się: holowanie, transport samochodów, motocykli, małych maszyn, mechanika samochodowa, elektryka samochodowa, mobilny warsztat samochodowy.

Jak wykonujemy usługi pomocy drogowej?
Pomoc drogowa to ogólne określenie wszystkich wykonywanych przez nas usług. Posiadamy pojazdy typu auto laweta oraz pojazd wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia do diagnostyki i naprawy samochodów na trasie, pod domem klienta lub w innym, dowolnym miejscu. Nasi mechanicy i elektrycy dysponują ogromną wiedzą, co w połączeniu z najnowszej klasy sprzętem daje szybie i trafne diagnozy i profesjonalne naprawy.

Potrzebujesz pomocy drogowej w Warszawie? Wystarczy, że zadzwonisz do nas i przedstawisz problem w swoim aucie a nasi mechanicy i elektrycy telefonicznie poinformują Cię, czy naprawa jest możliwa na miejscu. Jeśli tak, to mechanik lub elektryk przyjedzie do Ciebie mobilnym warsztatem samochodowym i wykona naprawę na miejscu. Jeśli naprawa nie będzie możliwa na miejscu ze względu na jej wielkość, wówczas przyjedzie po Ciebie laweta i odholuje samochód na nasz stacjonarny warsztat samochodowy, gdzie auto zostanie naprawione.

Pomoc drogowa jest świadczona w Warszawie w godzinach 9:00 - 23:00

Wykonujemy także takie usługi jak np. osuszanie baku po błędnym tankowaniu na stacji benzynowej (np. kiedy ktoś zatankuje samochód benzyną a powinien dieslem lub odwrotnie). Wówczas mechanik przyjeżdża na stację i wykonuje usługę osuszania baku. Jest to niezwykle istotne aby po źle zatankowanym paliwie nie jeździć autem, ponieważ możemy spowodować duże uszkodzenia.
Strona www: https://besthol.pl/

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie