Kafito Polski

Samsung

Wpis należy do
użytkownika:
dfusion1
avatar
przejmij wpis »
Dla wszystkich, którzy planują zakup pralki lub pralko – suszarki, Samsung przygotował niezwykłą promocję. Wybierając urządzenie z rewolucyjną technologią QuickDriveTM otrzymasz zwrot aż do 650 zł. Akcja trwa do 31 sierpnia 2018 roku. Pralka QuickDrive™ to najnowsza propozycja marki Samsung. Jej główną zaletą jest to, że dzięki innowacyjnej budowie bębna pozwala skrócić czas prania nawet o połowę. Co jednak ważne, nowa technologia redukując długość cyklu, zachowuje jego wysoką skuteczność i idealne warunki prania nawet dla delikatnych tkanin.
WWW: http://samsungmedia.pl/pr/396804/kup-pralke-lub-pralko-suszarke-quickdrive_-a-otrzymasz-zwrot-n

Opis firmy

Dla wszystkich, którzy planują zakup pralki lub pralko – suszarki, Samsung przygotował niezwykłą promocję. Wybierając urządzenie z rewolucyjną technologią QuickDriveTM otrzymasz zwrot aż do 650 zł. Akcja trwa do 31 sierpnia 2018 roku.

Pralka QuickDrive™ to najnowsza propozycja marki Samsung. Jej główną zaletą jest to, że dzięki innowacyjnej budowie bębna pozwala skrócić czas prania nawet o połowę. Co jednak ważne, nowa technologia redukując długość cyklu, zachowuje jego wysoką skuteczność i idealne warunki prania nawet dla delikatnych tkanin.

Wybierając QuickDrive™ nie musisz też rezygnować z pozostałych technologii Samsung, dzięki którym zadbasz o swoje ubrania, a jednocześnie ułatwisz sobie pranie. Objęte promocją pralki są wyposażone w technologię EcoBubble™, która dzięki tworzeniu aktywnej piany pozwala usuwać plamy nawet w niskiej temperaturze. Dodatkowe drzwi AddWashTM natomiast dają możliwość dodania ubrań w trakcie cyklu prania. Technologia Air WashTM w pralko-suszarkach, dzięki systemowi napowietrzania o dużej mocy, odświeża za to pranie bez użycia wody. Umożliwia to odświeżenie wełnianych płaszczy, bawełnianych lub puchowych kurtek, swetrów i garniturów.

Co zrobić, by wziąć udział w tej wyjątkowej promocji? W ciągu 21 dni po zakupie objętych promocją urządzeń należy zarejestrować się na stronie www.pralki.samsung.pl i wypełnić formularz. Wartość zwróconej kwoty zależy od wartości zakupionego modelu. Promocja trwa od 16.07.2018 roku. Szczegóły znajdują się w regulaminie.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie