Kafito Polski

Rodlew QMD sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
Rodlew QMD sp. z o.o.
avatar
przejmij wpis »
Rodlew QMD sp. z o.o. to działające w Rybniku przedsiębiorstwo specjalizujące się w tworzeniu i sprzedaży akcesoriów nagrobkowych, wykonanych z wysoce trwałych i odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów, takich jak stal nierdzewna. Asortyment: -litery na nagrobki, -wazy i wazony na pomniki, -krzyże nagrobne, -tabliczki nagrobkowe, -ozdobne aplikacje na nagrobki, -ramki na zdjęcia, -lampiony nagrobkowe. Trwałość i estetyka to wyróżniki Rodlew QMD – solidność wykonania jest podstawą udanego działania firmy na rynku już od wielu lat. Niezmiernie ważne jest także dostosowanie się do aktualnych potrzeb Klientów – oferta firmy obejmuje, oprócz podstawowego asortymentu, również realizację zamówień indywidualnych. W Rodlew można zamówić także produkty odpowiednie na kolumbaria, stanowiące coraz popularniejszą alternatywę dla tradycyjnych cmentarzy.
WWW: http://akcesorianagrobkowe.pl

Adres:

Rodlew QMD sp. z o.o.
ul. Prosta 137/14, 44-203 Rybnik
tel.: 32 422 00 10

Opis firmy

Trwałość i estetyka to wyróżniki Rodlew QMD – solidność wykonania jest podstawą udanego działania firmy na rynku już od wielu lat. Niezmiernie ważne jest także dostosowanie się do aktualnych potrzeb Klientów – oferta firmy obejmuje, oprócz podstawowego asortymentu, również realizację zamówień indywidualnych. W Rodlew można zamówić także produkty odpowiednie na kolumbaria, stanowiące coraz popularniejszą alternatywę dla tradycyjnych cmentarzy.

Pracownicy firmy wiedzą doskonale, że wybór akcesoriów nagrobkowych nie jest prostą czynnością i starają się w miarę możliwości ułatwić ten proces. Żal i smutek po stracie bliskiej osoby sprawia, że podjęcie decyzji co do odpowiedniego modelu, koloru czy wzoru tabliczki, krzyża lub liter nierzadko sprawia trudności. Pracownicy Rodlew rozumieją specyfikę okresu żałoby i zawsze chętnie i taktownie służą radą.

Z pomocą w wyborze odpowiednich akcesoriów przychodzą także wizualizacje dostępne na stronie internetowej: https://akcesorianagrobkowe.pl/. Możliwość wirtualnego obejrzenia produktów, a także napisów na nagrobku ułatwia podjęcie decyzji przed dokonaniem zamówienia.

Produkty Rodlew QMD wysyłane są za pośrednictwem DHL i starannie pakowane, tak aby uniknąć powstania niepożądanych uszkodzeń w trakcie transportu. Odbiór możliwy jest także w siedzibie stacjonarnej zlokalizowanej w Rybniku – ul. Prosta 137/14.

W razie pytań lub uwag, zapraszamy do kontaktu – pracownicy firmy Rodlew QMD dostępni są pod następującymi numerami telefonów :

+ 48 32 422 00 10,
+ 48 32 433 10 73,

+ 48 505 804 802.

Zachęcamy również do kontaktu mailowego: sklep@akcesorianagrobkowe.pl oraz poprzez formularz umieszczony w witrynie.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie