Kafito Polski

GRC Beton

Wpis należy do
użytkownika:
GRC Beton
avatar
przejmij wpis »
W dzisiejszych czasach beton stał się wspaniałym budulcem, z którego można wykonać wiele ciekawych i pięknych dla oka budowli. Firma GRC Beton jest przykładem na to, jak można wykorzystać w sposób efektywny, ale i efektowny beton zbrojony. Firma potrzebowała wielu lat praktyki i nauki, aby dojść do tego momentu, w którym jest obecnie, gdzie zlecenia płyną szerokim strumieniem, nie tylko z naszego kraju, ale również z takich metropolii jak Londyn, Kopenhaga, Praga, czy Moskwa. Specjalizuje się głównie w budowlach z betonu zbrojonego włóknem szklanym. To beton bardziej trwały i wytrzymały od tradycyjnych betonów architektonicznych i konstrukcyjnych.

Adres:

GRC Beton
ul. Pomorska 8/4, 30-039 Kraków
tel.: +48 12 444 6228

Opis firmy

Ma zastosowanie w architekturze krajobrazu i wnętrz, renowacji starszych budynków, infrastrukturze, kanałach i korytach osłonowych, okładzinach na mostach i tunelach, kanalizacjach, instalacjach melioracyjnych, kanałach bezodkrywkowych, we wszelkich płytach, elewacjach, fasadach, czy okładzinach ognioodpornych.
To niesamowite, jak pięknie i oryginalnie wyglądają wykonane prace przez tę firmę. Wystarczy wejść na stronę internetową, aby przekonać się o możliwościach tego sztabu pracowników, gdzie pokazane są zdjęcia z wykonanych już robót. W Polsce jest to na pewno lider technologii GRC. Wszystkie obiekty architektoniczne, które firma wzięła pod swoje skrzydła mają niepowtarzalny i oryginalny charakter końcowy. Współpraca ze znanymi biurami projektowymi, jak i wszelkie możliwe i potrzebne konsultacje z fachowcami umożliwiają wykonywanie robót na najwyższym poziomie technologicznym. Materiały, z których robione są budowle, spełniają wszelkie warunki techniczne, są trwałe, odporne na ścieranie i warunki atmosferyczne.

Dumą i wspaniałym osiągnięciem firmy jest budowa katowickiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego, gdzie zastosowane zostały okładziny akustyczne, wentylowane fasady i nowoczesne elementy małej architektury. Mieszkańcy tego miasta do dzisiaj są pełni podziwu i radości z codziennej możliwości obcowania z tą budowlą.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie