Kafito Polski

Trwa kampania sieci klinik Optegra

Wpis należy do
użytkownika:
MaciejM
avatar
przejmij wpis »
Optegra to międzynarodowa sieć klinik chirurgii okulistycznej działająca w Wielkiej Brytanii, Czechach i Polsce. Tworzą ją 23 szpitale okulistyczne i kliniki. W Polsce jest ich dziewięć, w: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie i Łodzi. Optegra oferuje swoim pacjentom możliwość wyboru jednej z trzech dróg leczenia schorzeń oczu. Pacjent może skorzystać z wybranych zabiegów refundowanych przez NFZ, zdecydować się na określony zabieg w ramach dyrektywy transgranicznej albo podjąć decyzję o leczeniu w ramach usług komercyjnych. Optegra ma w swojej ofercie nowoczesne zabiegi chirurgiczne, które usuwają takie wady wzroku jak: krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, zaćmę etc.
WWW: http://www.optegra.com.pl

Adres:

www.opegra.com.pl

Opis firmy

Międzynarodowa sieć klinik chirurgii okulistycznej Optegra rozpoczęła kolejną ogólnopolską kampanię edukacyjno-informacyjną – „Przejdź na sokoli wzrok”. Akcja ma podnieść świadomość zdrowotną pacjentów w zakresie nowoczesnych metod korekcji wzroku.


„Wkurzają cię okulary?” – „Przejdź na sokoli wzrok” – czytamy w kreacjach przygotowanych przez Agencję Brave Brain dla sieci klinik okulistycznych Optegra.

Ogólnopolska kampania edukacyjna Optegra obejmuje działania w portalach internetowych, mediach społecznościowych oraz w radiu i prasie. Akcja skierowana jest do wszystkich osób noszących okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe, które chcą się pozbyć wady wzroku. Kampania będzie wspierana
przez działania public relations.

W ramach akcji „Przejdź na sokoli wzrok” pacjenci mają szansę poszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnych metod korekcji wad wzroku, a także dowiedzieć się więcej o cenach, w jakich poszczególne zabiegi są dostępne.

Media tradycyjne, online i social media zakupiła Agencja Brave Brain.

Za działania PR odpowiada Agencja BWPR.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie