Kafito Polski

Top Social - marketing w mediach społecznościowych

Wpis należy do
użytkownika:
ppdesignstudio
ppdesignstudio
przejmij wpis »
Oferujemy kompleksową obsługę social media w najpopularniejszych serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Google+ czy Twitter. Przygotowujemy ciekawy kontent tekstowy i wizualny, przemyślaną strategię, prowadzimy komunikację, budujemy profesjonalny wizerunek i angażujemy fanów. Oferujemy założenie profili i prowadzenie kont w najpopularniejszych serwisach społecznościowych. Opracowanie skutecznej strategii komunikacji z klientami i fanami, budowanie profesjonalnego wizerunku. Wykorzystywanie dedykowanych narzędzi do publikacji oraz płatnych kampanii reklamowych.
WWW: http://topsocial.pl/

Opis firmy

Oferujemy kompleksową obsługę social media w najpopularniejszych serwisach
społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Google+ czy Twitter.

Przygotowujemy ciekawy kontent tekstowy i wizualny, przemyślaną strategię, prowadzimy komunikację, budujemy profesjonalny wizerunek i angażujemy fanów.

Oferujemy założenie profili i prowadzenie kont w najpopularniejszych serwisach społecznościowych. Opracowanie skutecznej strategii komunikacji z klientami i fanami, budowanie profesjonalnego wizerunku. Wykorzystywanie dedykowanych narzędzi do publikacji oraz płatnych kampanii reklamowych.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie