Kafito Polski

Buy Design

Wpis należy do
użytkownika:
buy design
avatar
przejmij wpis »
Sklep internetowy z dekoracjami do wnętrz. Buy Design to internetowy sklep z plakatami i fotoplakatami na ścianę. Sklep, który powstał z miłości i wielkiej pasji do tworzenia. Tworzymy grafiki, zdjęcia, a z tego powstaje to co Państwo widzą w efekcie finalnym w sklepie. Wszystko robimy z pełnym zaangażowaniem. W naszym sklepie oferujemy plakaty z grafiką, plakaty z napisami, plakaty z fotografią oraz pokazujemy Państwu świat z innej perspektywy. Wszystkie nasze wzory od podstaw tworzymy sami, dzięki czemu jesteśmy pewni ich oryginalności. A to jeszcze nie koniec jeśli chodzi o nasz rozwój, ciągle się zmieniamy z myślą o naszych klientach. W Buy Design stawiamy na jakość i innowacyjność. Wszystkie plakaty drukujemy na wysokiej jakości papierze. Lubimy dzielić się naszą pasją dlatego właśnie został stworzony ten sklep. Wszystkie grafiki są bardzo przemyślane i wiemy, że znajdą się odbiorcy na tego typu propozycje.
WWW: http://buydesign.pl/

Adres:

ART Michał Karpiński
Wojska Polskiego 97, 11-700 Mrągowo
tel.: 533 870 777

Opis firmy

Buy Design - sklep internetowy z dekoracjami do wnętrz i przestrzeni. Proponujemy szeroką gamę grafik i plakatów drukowanych na papierze lub drewnie, ramy do plakatów i zdjęć i wiele innych produktów. Nasz sklep rozwija się bardzo dynamicznie i każdego dnia staramy się powiększać nasz asortyment.

Kategorie powiązane z wpisem

firmy dekoracyjne ze szczecina

zweryfikowanych opinii w kategorii dekoracje ślubne szczecin łatwo porównaj ceny i pokaż tylko firmy z siedzibą mieście filtruj

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie