Kafito Polski

Seifert Polska Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
Seifert Polska Sp. z o.o.
avatar
przejmij wpis »
Polska firma spedycyjno-logistyczna należąca do Grupy Logistycznej Seifert. W 2018 wyróżniona: tytułem TOP JOB za wyróżniające się cechy pracodawcy certyfikatem CREDITREFORM za bardzo dobrą zdolność płatniczą nominacją DAIMLER SUPPLIER w kategorii PARTNERSTWO, w obszarze zaopatrzenia międzynarodowego Seifert Polska składa się z 8 oddziałów spedycyjno-logistycznych. Na terenie Górnego Śląska oprócz Mysłowic i Bielska-Białej posiada magazyny w Będzinie i Czeladzi. A ponadto w tak strategicznych punktach Polski jak Poznań, Wrocław, Ostrołęka i Warszawa.
WWW: http://www.seifert-logistics.com

Opis firmy

Seifert Polska jest częścią Grupy Seifert Logistics.
To niezmiennie zarządzane rodzinne przedsiębiorstwo z Ulm, które w ciągu ponad 70 lat z pozycji regionalnego przewoźnika urosło do rangi kompleksowego operatora spedycyjno-logistycznego o zasięgu międzynarodowym.
Intensywny rozwój Grupy zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach oraz w Polsce. Grupa obecnie dysponuje 45 magazynami w całej Europie o łącznej powierzchni 530 000 mkw.
Seifert Polska składa się z 8 oddziałów spedycyjno-logistycznych. Na terenie Górnego Śląska oprócz Mysłowic i Bielska-Białej posiada magazyny w Będzinie i Czeladzi. A ponadto w tak strategicznych punktach Polski jak Poznań, Wrocław, Ostrołęka i Warszawa. Swój rozwój rokrocznie potwierdza nowym projektem, dedykowanym potrzebom klienta.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Obchody jubileuszu 75-lecia Seifert Logistics Group w Polsce
ODPORNOŚĆ LOGISTYCZNA
AUTOMOTIVE IS OUR MOTIVE
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie