Kafito Polski

SposobyNaZycie.pl

Wpis należy do
użytkownika:
TrustedCosmetics.pl
avatar
przejmij wpis »
Blog SposobyNaŻycie.pl to takie niesamowite miejsce w sieci gdzie wcale nie perfekcyjna Pani Domu, żona i spełniająca się we własnym biznesie kobieta poszukuje sposobów na życie i dzieli się ze swoimi Czytelnikami poradami i podpowiedziami. Blog lifestylowy, na którym opisywana jest szeroka tematyka dotycząca spraw interesujących jego autorkę. Szukam prostych sposobów na piękne, wygodne, przyjemne i ciekawe życie, które nie zawsze jest łatwe. To właśnie nimi dzielę się z Czytelnikami tego bloga. Mimo mojego młodego wieku robiłam w życiu już naprawdę wiele. Jestem szczęśliwym i pozytywnie zakręconym Człowiekiem — żoną, panią domu, ogrodniczką i bizneswoman. Ciekawi mnie wiele spraw, mam też mnóstwo marzeń i celów do zrealizowania. Ten blog powstał po to, by dzielić się z Tobą sposobami na życie oraz rozwiązywanie trudności. Piszę o swoim życiu o trudnościach, problemach, ale i sposobach ich rozwiązania. Podpowiadam, jak pokonać trudności.
WWW: http://www.sposobynazycie.pl/

Opis firmy

Blog SposobyNaŻycie.pl to takie niesamowite miejsce w sieci gdzie wcale nie perfekcyjna Pani Domu, żona i spełniająca się we własnym biznesie kobieta poszukuje sposobów na życie i dzieli się ze swoimi Czytelnikami poradami i podpowiedziami.

Blog lifestylowy, na którym opisywana jest szeroka tematyka dotycząca spraw interesujących jego autorkę.

Szukam prostych sposobów na piękne, wygodne, przyjemne i ciekawe życie, które nie zawsze jest łatwe. To właśnie nimi dzielę się z Czytelnikami tego bloga. Mimo mojego młodego wieku robiłam w życiu już naprawdę wiele. Jestem szczęśliwym i pozytywnie zakręconym Człowiekiem — żoną, panią domu, ogrodniczką i bizneswoman. Ciekawi mnie wiele spraw, mam też mnóstwo marzeń i celów do zrealizowania. Ten blog powstał po to, by dzielić się z Tobą sposobami na życie oraz rozwiązywanie trudności.
Piszę o swoim życiu o trudnościach, problemach, ale i sposobach ich rozwiązania. Podpowiadam, jak pokonać trudności. Szukam prostych, nie zawsze tanich, ale skutecznych i sprytnych sposobów na życie.

Blog lifestyle SposobyNaŻycie.pl jest inny niż wszystkie. Bo łączy tematy, które mnie interesują, a to oznacza, że jest także blogiem wnętrzarskim, blogiem o budowie domu, blogiem o domowych finansach, blogiem gospodyni domowej, blogiem o slow life, blogiem o zero waste, blogiem kulinarnym, blogiem pani domu, blogiem modowym, blogiem ogrodniczym, blogiem podróżniczym, blogiem recenzenckim, blogiem urodowym, blogiem psychologicznym i blogiem biznesowym. Na blogu sposobynażycie.pl dzielę się z moimi Czytelnikami wszystkim, czego w życiu doświadczam, zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym oraz domowym.

W jaki sposób prowadzić ekologiczny, przyjemny i gościnny dom, w którym każdy gość będzie się czuł doskonale? Nigdy nie byłam perfekcyjną Panią Domu i nie zamierzam pretendować do tego tytułu. Uważam, że czasem są ważniejsze sprawy niż sprzątanie czy zmywanie. Nawet prasowanie może poczekać, czasem po prostu lepiej jest zrobić coś dla siebie czy wspólnie z rodziną.

Blog o budowie domu
Przed nami rozpoczęcie budowy domu, którą chętnie opiszę na blogu. Podpowiem, ile w 2019 roku kosztuje budowa domu, jak ogarnąć papierologię związaną z budową domu. Słowem opiszę budowę domu krok po kroku blog. Podzielę się rozwiązaniami i pomysłami z budowy mojego domu, zdecydowałam, że będę pisać pamiętnik budowy domu. Czyli najpierw opiszę, jak wybudować wymarzony dom i nie zwariować, a później podpowiem jak wykończyć i urządzić nowy dom.

Blog o domowych finansach
Domowy budżet to sprawa niezwykle istotna w każdym domu. Nie można jej bagatelizować, bo jest naprawdę istotna. Dlatego staram się zwiększać swoje zarobki, ale i poszukiwać dodatkowych źródeł dochodu i oszczędności. Zacznij ogarniać domowe finanse. Poznaj proste sposoby na zarządzanie domowy budżetem w praktyce. Nie daj się naciągać i nie wydawaj zbyt wielu zarobionych przez siebie pieniędzy. Zaglądaj często do kategorii blog o oszczędzaniu pieniędzy. Warto żyć prosto i oszczędnie, a zaoszczędzone pieniądze zainwestować.

Blog Pani Domu
Gospodyni domowa to wiele prac każdej pani domu, które wykonuję z przyjemnością. Lubię prostą kuchnię i schludny oraz czysty dom. Dlatego postanowiłam prowadzić blog o sprzątaniu, blog kulinarny o gotowaniu oraz blog o pracach domowych, czyli słowem blog o prowadzeniu domu niczym pamiętnik gospodyni domowej. Chętnie podpowiadam proste rozwiązania, dzielę się przepisami na pyszne sprawdzone dania i słodkości. Blog sposobynażycie.pl łączy w sobie porady perfekcyjnej pani domu z blogiem kulinarnym, blogiem o porządkowaniu czy blogiem o sprzątaniu.
Mój poradnik gospodyni domowej zawiera informacje o praniu, sprzątaniu, gotowaniu, prasowaniu, przygotowywaniach do świąt czy organizacji imprez w domu.

Blog o Zero Waste
Niezwykle zaintrygowała mnie filozofia życia zgodna z zasadami Zero Waste. W związku z tym postanowiłam dzielić się także swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami w temacie zero waste, minimalizmu czy slow life, które niezwykle mnie inspirują.

Blog o pracy, biznesie i zarabianiu
Aż 9 lat pracowałam na etacie, by następnie stać się mikroprzedsiębiorcą i przejść na swoje. Zbudowałam z sukcesem swoją firmę i chętnie dzielę się na moim blogu spostrzeżeniami o freelancingu, copywritingu i pracy zdalnej, a także o rozwijaniu własnej działalności gospodarczej.

Blog ogrodniczy.
Jako że nie wyobrażam sobie nie posiadać własnego ogrodu i uwielbiam otaczać się roślinami, także w mieszkaniu, postanowiłam, że jedną z kategorii na moim blogu będą porady ogrodowe. Na moim blogu ogrodniczym prezentuję ciekawostki z branży ogrodniczej, dzielę się sposobami na piękne rośliny doniczkowe i wyjątkowy ogród. Pokażę jak krok po kroku zaprojektować i urządzić duży ogród wokół nowego domu, by czuć się dobrze w swoim ogrodzie każdego dnia.

Poznaj kobiecy blog lifestylowy. Zachęcam do częstych odwiedzin.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie