Kafito Polski

Katolik Group

Wpis należy do
użytkownika:
korzeniakj@gmail.com
avatar
przejmij wpis »
Firma KATOLIK Group, to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z siedzibą w Kietrzu (Polska), posiadająca oddziały w Obornikach Śląskich oraz nowoczesną linię produkcyjną do oczyszczania ziaren w Olkuszu. Rocznie importuje aż 15 tysięcy ton siemienia, co pozwala firmie wieść prym wśród tego typu przedsiębiorstw w kraju. W ofercie posiada m.in.: siemię lniane, pestki dyni, kaszę jaglaną, nasiona chia, sezam, mak, komosę ryżową i wiele innych. Przedsiębiorstwo oferuje również orzechy, wiórki kokosowe, rodzynki, owoce w żelu i puszce, mleko w proszku czy kakao. Przedstawiciele handlowi zaopatrują klientów w oleje, oliwę z oliwek, masło, cukier oraz pomady. Największym kapitałem firmy Katolik Group są ludzie. Obecnie strukturę Spółki tworzy ponad 50 osób. Firma nastawiona na ciągły rozwój. Wraz z nowym rokiem poszerzyła swoją ofertę o sprzedaż konfekcjonowanych ziaren pod nazwą Frutavita, które oferuje pod adres www.frutavita.pl.
WWW: http://katolikgroup.pl/

Adres:

Katolik Group
Okrzei 21, 48-130 Kietrz

Opis firmy

Firma KATOLIK Group, to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z siedzibą w Kietrzu (Polska), posiadająca oddziały w Obornikach Śląskich oraz nowoczesną linię produkcyjną do oczyszczania ziaren w Olkuszu. Rocznie importuje aż 15 tysięcy ton siemienia, co pozwala firmie wieść prym wśród tego typu przedsiębiorstw w kraju.

W ofercie posiada m.in.: siemię lniane, pestki dyni, kaszę jaglaną, nasiona chia, sezam, mak, komosę ryżową i wiele innych. Przedsiębiorstwo oferuje również orzechy, wiórki kokosowe, rodzynki, owoce w żelu i puszce, mleko w proszku czy kakao. Przedstawiciele handlowi zaopatrują klientów w oleje, oliwę z oliwek, masło, cukier oraz pomady.

Największym kapitałem firmy Katolik Group są ludzie. Obecnie strukturę Spółki tworzy ponad 50 osób. Firma nastawiona na ciągły rozwój. Wraz z nowym rokiem poszerzyła swoją ofertę o sprzedaż konfekcjonowanych ziaren pod nazwą Frutavita, które oferuje pod adres www.frutavita.pl.

Już niebawem rozpocznie się budowa nowej przestrzeni biznesowej Spółki w Raciborskiej Strefie Gospodarczej przy ul. Komunalnej. Powstanie tam hala produkcyjno- magazynowa o powierzchni 4500 mkw oraz biurowiec liczący 700 mkw powierzchni użytkowej.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Dedykowane trio od Frutavity
Mniej lnu, więcej komosy ryżowej i fistaszków- prognozy importerów tuż przed zbiorami
Zdrowe słodkości od Frutavity na Dzień Dziecka
Fit przekąski od Frutavity na wielkanocny stół
Frutavita- kwintesencja smaku zamknięta w owocach południa
Ostropest Plamisty- wielka moc w niepozornej roślinie
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie