Kafito Polski

Kancelaria Adwokacka Kuźniar

Wpis należy do
użytkownika:
kancelariakuzniar
avatar
przejmij wpis »
Kancelaria Kuźniar zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw, jak również reprezentowaniem klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym, jak również przed organami, urzędami oraz osobami trzecimi. Kancelaria prowadzi obsługę prawną według stałej umowy zlecenia, ramowej umowy zlecenia, pojedynczych zleceń określonych wynagrodzeniem ryczałtowym, godzinnym lub za sukces. Pozostajemy również otwarci na indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz jego oczekiwań.
WWW: http://kuzniar.legal

Adres:

Kancelaria Adwokacka Kuźniar
ul. Henryka Sienkiewicza 13, 38-400 Krosno
tel.: 608403183

Opis firmy

Kancelaria Kuźniar specjalizuje się w prawie gospodarczym, w szczególności doradztwem oraz obsługą prawną przedsiębiorców. Zapewniamy kompleksową pomoc w językach polskim, niemieckim oraz angielskim w obszarach prawa polskiego, niemieckiego oraz międzynarodowego. Zajmujemy się także m.in prawem cywilnym, karnym administracyjnym, rodzinnym oraz prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Siedziba naszego biura mieści się w centrum Krosna, nieopodal rynku, naprzeciwko Sądów Rejonowego i Okręgowego.

Kategorie powiązane z wpisem

ranking kancelarii prawnych

nasza kancelaria prawna mediator reprezentuje klienta indywidualnego i firmy w sprawach polubownych i przed sądem skutecznie od kilkunastu lat

Kancelaria prawna Rzeszów

Powierz swoje problemy prawne fachowcom, zaufanemu prawnikowi z kancelarii Grębowski. W dziedzinie prawnej liczy się zdobyte doświadczenie i wiedza.

radcowie.org.pl
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie