Kafito Polski

WlasnyBiznes.PL

Wpis należy do
użytkownika:
FranczyzaBanku
avatar
przejmij wpis »
Portal dla ludzi przedsiębiorczych, którzy chcą założyć firmę i rozpocząć działalność gospodarczą. Na portalu znajdują się różne pomysły na biznes (franczyza, partner handlowy startup, zakup firmy), oferty współpracy B2B oraz wiedzą o przedsiębiorczości, w tym poradnik biznesowy, blog o przedsiębiorczości, konsultacje i doradztwo biznesowe, szkolenia biznesowe. Portal został stworzony, aby wspierać przedsiębiorczość ludzi oraz dostarczać przyszłym właścicielom firm praktyczne porady biznesowe.
WWW: http://wlasnybiznes.pl

Opis firmy

Portal dla ludzi przedsiębiorczych, którzy chcą założyć firmę i rozpocząć działalność gospodarczą. Na portalu znajdują się różne pomysły na biznes (franczyza, partner handlowy startup, zakup firmy), oferty współpracy B2B oraz wiedzą o przedsiębiorczości, w tym poradnik biznesowy, blog o przedsiębiorczości, konsultacje i doradztwo biznesowe, szkolenia biznesowe.

Portal został stworzony, aby wspierać przedsiębiorczość ludzi oraz dostarczać przyszłym właścicielom firm praktyczne porady biznesowe.

Poradnik biznesowy dla przyszłych przedsiębiorców.
Książka Macieja Makowskiego pt. Pomysł na biznes. Własny StartUp czy sprawdzona franczyza? skierowana jest do osób, które planują otworzyć firmę i szukają praktycznych porad biznesowych, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia. Warto podkreślić, że nie jest to poradnik motywacyjny, który namawia do zostania przedsiębiorcą. Wręcz przeciwnie! Uświadamia ryzyka biznesowe, które mogą powstrzymać od rozpoczęcia działalności. Celem autora jest przedstawienie rzeczywistości biznesowej, ponieważ istnieje wiele mitów na temat łatwego życia przedsiębiorców, budowy StartUpów oraz sukcesów we franczyzie

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

Poradnik: Jak znaleźć pomysł na biznes i założyć firmę?
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie