Kafito Polski

NapKomfort

Wpis należy do
użytkownika:
24marketing
avatar
przejmij wpis »
MATERACE KIESZENIOWE 9-cio strefowe, wygodne i bardzo trwałe, mogą być stosowane również przez osoby z wadami postawy jak i ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, kręgosłupa, kończyn bądź ze schorzeniami reumatycznymi. Oferujemy szeroki wybór materacy kieszeniowych, bonelowych i piankowych wysokiej jakości. Mamy wiele różnych materacy do wyboru. Kieszenie – system 9-cio strefowy – perfekcyjnie dopasowujący się do ciała. Kieszenie wykonane są ze sprężyn z wysokogatunkowego drutu o różnej twardości, które znajdują się w osobnych materiałowych kieszonkach, dzięki którym eliminowane są niepożądane dźwięki. Kieszenie tworzą wielostrefowy system zapewniający niezależną elastyczność punktową. Każda sprężyna ugina się osobno, indywidualnie dopasowując się do nacisku ciała. Tego typu rozwiązanie zapewnia bardzo wysoki komfort spania, ponieważ pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt.
WWW: http://www.napkomfort.pl

Adres:

NAP-Komfort

Opis firmy

Tak naprawdę wszyscy śpimy inaczej, bo każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby. Z tego względu w NAP-KOMFORT mamy tak wiele różnych materacy do wyboru. Niezależnie od tego, czy mówimy o materacach sprężynowych, lateksowych
czy piankowych. Wszystkie materace tworzone są z myślą o komforcie i właściwym podparciu dla Twojego ciała zawsze w parze z dobrą ceną. Wobec tego jedyne co pozostaje to wybrać najlepszy materac dla siebie!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie